נזקי נזילה בקירות ביתי מהצינור המשותף - פורום בתים משותפים

שאלה חדשה
  • ליאת

נשלח ע"יליאת 17:17, 15 במרץ 2015

הנני גרה בבית משותף בעל 3 קומות .בצינור המשותף יש נזילה שגרמה לקירות בדירתי נזק. ביקשתי להחליף את הצינור מ2 בעלי הדירות נתקלתי בסירוב בנוסף בעלת הבית מעליי שיפצה את השירותים וגרמה לי לנזק נוסף .פניתי לתביעות קטנות השופטת העבירה את התיק לבית משפט השלום כי אין הסכמה על תיקון הצינור וגם לא פיצוי . אני מחכה לדיון בבית משפט השלום. השאלה שלי אני הבנתי שלבית משפט השלום אין סמכות לפסוק בעניין הזה ושאני צריכה להגיש תביעה למפקח על המקרקעין. מה עליי לעשות לסגור את התיק בבית משפט השלום? ולהגיש תביעה במקרקעין .אני לא רוצה סתם להגיע לדיון ואז יגידו לי ואין להם מה לעשות עם זה.

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון דניאל רותם

עו"ד דניאל רותם,מנהל הפורום

12:28, 16 במרץ 2015

שלום,
    בית משפט השלום מוסמך לדון ולפסוק בתביעתך. למפקח על רישום המקרקעין יש סמכות מקבילה לסמכותו של בית משפט השלום. הואיל וכבר הגשת את תביעתך וגם שילמת את אגרת התביעה חבל למחוק עכשיו את תביעתך בבית המשפט ולהתחיל את התביעה מחדש בפני המפקח. אני ממליץ לך להתייעץ עם עו"ד מיומן שיבדוק אם תביעתך מנוסחת כראוי ותאפשר לך לקבל את כל הסעדים שאת מבקשת לקבל מבית המשפט .

תגובה
  • 12:51, 16 במרץ 2015

תודה ,עזרת לי מאוד

תגובה

הפורום יעסוק בכל מה שנוגע לבתים משותפים, לרבות חובות וזכויות של דיירים הגרים בבית משותף