רוצה תשובות מחברה לשעבר - פורום זכויות הגבר

שאלה חדשה
 • שי

  נשלח ע"ישי 10:12, 13 ביולי 2015

  חברה שלי נפרדה ממני ונעלמה. היא עזבה את הדירה ואין לי מושג איפה היא גרה עכשיו וכשאני מתקשר היא לא עונה וגם לא חוזרת להודעות שלי יש לי חברים שאומרים שהיא בהיריון ואני רוצה לדעת בוודאות אם היא בהיריון והוא שלי. היא מתעלמת ממני ולא נותנת לי תשובות. חשבתי להפעיל חוקר פרטי כדי לדעת איפה היא גרה אבל אני מפחד שהיא תזמין לי משטרה ותגיד שאני עוקב אחריה ומטריד אותה. מגיעות לי תשובות אז איך אני אמור להשיג אותם?

  השב
 • מנהל הפורום:עורכת דין רונית אלאג'ם-זיסמן

  עו"ד רונית א. זיסמן,מנהל הפורום

  13:07, 13 ביולי 2015

  שלום שי, הנסיבות שאתה מתאר אינן נוחות ובודאי גורמות לך חוסר וודאות. עם זאת, מדובר בבת זוג, שככל העולה מפנייתך אין ביניכם יחסים פורמאליים של נישואין על השלכותיהם. חקירה של חוקר פרטי, עשויה להניב לך תשובות. עבודתו של חוקר פרטי מקצועי מתבצעת בדיסקרטיות ואינה מהווה, ככל שהיא מתבצעת באופן מקצועי, הטרדה. חשוב להדגיש, כי ככל שהנתק בו בחרה בת הזוג הוא בעל השלכות כלכליות ואולי אפילו גרם לך נזקים, הרי שמידע שיתקבל מחקירה, כאמור, עשוי לסייע לך באם תבחר לפעול בעניין זה. אולם, ככל שבת הזוג הרה, בחינת אבהותך היא הליך מורכב ולא די במידע שיתקבל מחוקר פרטי. מומלץ שתקבל ייעוץ משפטי מלא על מנת שתוכל לשקול את צעדיך.

  תגובה

הפורום שואף לתת מענה ולפתח שיח בין גברים בסוגיות משפטיות הקשורות לדיני משפחה וזוגיות, זכויות הוריות, הורות משותפת, זוגיות שנייה, זוגות חד מיניים, הסכמי ממון והסכמי זוגיות, אלימות במשפחה כלפי גברים, הטרדות ופגיעות מיניות ועוד