שוק לאפליקציה ואפשרות להימכר - פורום סטארט אפ

שאלה חדשה
 • ירין

  נשלח ע"יירין 10:37, 13 במאי 2013

  עוסק בבניית אפליקציות עם חבר כרגע בשבילנו ולא עוסקים בזה במשרה מלאה. איך נוכל לבדוק אם יש לאפליקציות שאנחנו בונים אפשרות להימכר ולהיות רווחיות ושיש להן שוק?

  השב
 • 12:53, 19 במאי 2013

  ירין שלום, המידע שאתה מבקש למצוא לא נגיש ברשת אלא יש לשלם לחברות מחקר שווקים כדי להשיגו. אם יש לכם תקציב לכך אז הייתי מציע שתיצרו קשר עם Appdata או חברה דומה ותבצעו חיפוש לגבי אפליקציות הדומות לאלה אשר אתם מתכוונים לכתוב ולמכור. כך תוכלו לקבל נתונים לגבי תפוצה, רמת מחיר, חינם או בתשלום, אם חינם אז הוספת פונקציות בתשלום וכו' בהצלחה. מאיר

  תגובה
 • 12:56, 19 במאי 2013

  הצעה נוספת היא שתגיעו לכנס App Developers Conference (ADC שיערך בלוס אנג'לס בין ה-5-7 בנובמבר 2013 ושם תוכלו לקבל רושם ממוקד יותר לגבי האפליקציות הפופולריות כיום.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד מיכל סגל ארנולד

מנהל הפורום: עו"ד מיכל סגל ארנולד

עו"ד בתחום הקניין הרוחני, דיני תאגידים ודיני טכנולוגיה ומשלבת את הידע המשפטי שלה עם הידע והניסיון הע
למידע נוסף

077-3169239 חיוג
הודעה

 מטרת הפורום ללוות אתכם, יזמים ובעלי רעיונות המעוניינים להקים חברות הזנק (סטארט אפ) משלב הרעיון ועד שלב הביצוע, לעזור לכם להימנע מטעויות קריטיות (למשל - לאבד זכויות ברעיון) ולהגיע להקמת החברה שלכם בשלום. יש חשיבות רבה באיסוף ידע בכל שלבי חברת ההזנק שכן ככל שתהיו מודעים יותר ובעלי ידע כך ייחסכו מכם טעויות ותוכלו להגיע מהר יותר להקמת החברה שלכם. 

 

אין לראות במידע הניתן בפורום ייעוץ משפטי אלא מידע כללי בלבד, שכל העושה בו שימוש עושה זאת על אחריותו האישית בלבד.