אפליקציות לא מקבלות מספיק חשיפה - פורום סטארט אפ

שאלה חדשה
 • אודי

  נשלח ע"יאודי 11:36, 11 ביוני 2013

  שלום פיתחתי 2 אפליקציות שניתן להוריד אותן באייפון ובאייפד אבל שתיהן לא מצליחות כמו שחשבתי שיצליחו ומספר ההורדות שלהן יחסית עלוב. הרעיונות טובים אבל לא מספיק מקבלים חשיפה. ניסיתי בכמה דרכים לפרסם אותן אבל לא עובד. איך ומה אני צריך לעשות כדי שיכירו את האפליקציות שלי?

  השב
 • 12:17, 11 ביולי 2013

  לאודי שלום, ראשית התנצלות על התגובה המאוחרת שנבעה משהותי בחו"ל. ניתן למצוא באינטרנט שורה ארוכה של המלצות כיצד לקדם אפליקציות ב-Apple App Store בין היתר על ידי יצירת 'splash page' שמתאר את האפליקציה; הקמת אתר שמוקדש לאפליקציה; יצירת buzz לגבי האפליקציה ב-twitter ובפייסבוק; השתתפות בכנסים, הקדשת מאמץ לקבלת סיקור או הערכה של האפליקציה מעורכים של אתרים שונים, לא ציינת אם האפליקציה חינמית או בתשלום, אם בתשלום יש לשקול להנמיך את המחיר או לעשות "מבצע" או אולי להציע גירסה 'רזה' יותר בחינם ומלאה יותר בתשלום. אפשרות אחרת הינה לנסות למצוא גורם אסטרטגי בתחום אשר יכול לקדם את האפליקציה ולחלוק איתו את ההכנסות בשיעור מסויים.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד מיכל סגל ארנולד

מנהל הפורום: עו"ד מיכל סגל ארנולד

עו"ד בתחום הקניין הרוחני, דיני תאגידים ודיני טכנולוגיה ומשלבת את הידע המשפטי שלה עם הידע והניסיון הע
למידע נוסף

077-3169239 חיוג
הודעה

 מטרת הפורום ללוות אתכם, יזמים ובעלי רעיונות המעוניינים להקים חברות הזנק (סטארט אפ) משלב הרעיון ועד שלב הביצוע, לעזור לכם להימנע מטעויות קריטיות (למשל - לאבד זכויות ברעיון) ולהגיע להקמת החברה שלכם בשלום. יש חשיבות רבה באיסוף ידע בכל שלבי חברת ההזנק שכן ככל שתהיו מודעים יותר ובעלי ידע כך ייחסכו מכם טעויות ותוכלו להגיע מהר יותר להקמת החברה שלכם. 

 

אין לראות במידע הניתן בפורום ייעוץ משפטי אלא מידע כללי בלבד, שכל העושה בו שימוש עושה זאת על אחריותו האישית בלבד.