מכירת מוצרים מהאתר שלי באופן חוקי - פורום סטארט אפ

שאלה חדשה
 • חזי

  נשלח ע"יחזי 09:41, 29 באוגוסט 2013

  יש לי אתר משלי שבו כתבתי מאמרים בתחום שבו אני עובד. אני חושב להתחיל למכור מוצרים דרך האתר שקשורים לתחום שלי. איך אני עובר למצב שבו אני יכול חוקית למכור מוצרים מהאתר שלי ולשלוח אותם?

  השב
 • 14:06, 2 בספטמבר 2013

  לחזי שלום,

  אם אתה עדיין לא רשום כעוסק מורשה הרי שעליך לעשות כן ולפתוח תיק במע"מ. חשוב שהמאמרים יהיו פרי עטך ושיצויין עליהם שהם מוגנים בזכויות יוצרים שלך ושיהיה עליהם סימן (c). אם אתה עושה שימוש בתמונות/צילומים שלא אתה הפקת חשוב לרכוש את הזכויות מבעליהם. יהיה זה מועיל לדעת עוד לגבי התחום שבו אתה מתעסק ושבמסגרתו אתה כותב מאמרים כדי למקד את התשובה ולהוסיף הסתייגויות מתאימות, אם צריך, באתר ו/או בשולי המאמרים שאתה מוציא. ברור שפתיחת חשבון עם חברת כרטיסי אשראי ו/או paypal תייעל את הגבייה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד מיכל סגל ארנולד

מנהל הפורום: עו"ד מיכל סגל ארנולד

עו"ד בתחום הקניין הרוחני, דיני תאגידים ודיני טכנולוגיה ומשלבת את הידע המשפטי שלה עם הידע והניסיון הע
למידע נוסף

077-3169239 חיוג
הודעה

 מטרת הפורום ללוות אתכם, יזמים ובעלי רעיונות המעוניינים להקים חברות הזנק (סטארט אפ) משלב הרעיון ועד שלב הביצוע, לעזור לכם להימנע מטעויות קריטיות (למשל - לאבד זכויות ברעיון) ולהגיע להקמת החברה שלכם בשלום. יש חשיבות רבה באיסוף ידע בכל שלבי חברת ההזנק שכן ככל שתהיו מודעים יותר ובעלי ידע כך ייחסכו מכם טעויות ותוכלו להגיע מהר יותר להקמת החברה שלכם. 

 

אין לראות במידע הניתן בפורום ייעוץ משפטי אלא מידע כללי בלבד, שכל העושה בו שימוש עושה זאת על אחריותו האישית בלבד.