חבירה לאנשי פיתוח ושיווק לצורך הפקת רעיונות והגנה על זכויות יוצרים - פורום סטארט אפ

שאלה חדשה
  • ערן

נשלח ע"יערן 11:08, 12 במרץ 2013

יש לי הרבה רעיונות שאני חושב שיכולים מאוד להצליח הבעיה היא שאני לא יודע איך לפתח אותם מבחינה טכנית ואני גם לא איש שיווק. איך ואיפה אני יכול לחבור לאנשי פיתוח ושיווק שיוכלו לעזור לי להפיק את הרעיונות שלי ולתת להם חיים ואיך אני מגן על עצמי מבחינת זכויות יוצרים ואחוזים עתידיים שאוכל להרוויח מהרעיונות שלי? תודה

השב
  • 10:35, 14 במרץ 2013

ערן, אם מדובר ברעיונות שהם ברי פטנט, אז כדאי ראשית להגיש בקשת פטנט זמנית (provisional)על ידי משרד עורכי פטנטים וכך תוכל לשמור על זכויותיך בתור ממציא וגם לקבל תאריך קידמה על פני אחרים. לא ברור אם אתה מדבר על חומרה או תוכנה או שניהם. לגבי תוכנה הנטייה פעמים רבות היא לא להגיש בקשת פטנט. ישנן חברות המתמחות בייצור אבי טיפוס (ארן טכנולוגיות כדוגמא). שלב השיווק יבוא בכל מקרה לאחר הפיתוח

תגובה
  • 19:15, 1 בפברואר 2014

ערב טוב ערן,

זאת שאלה מאוד טובה, אני מאמין שמעבר לרעיון/מוצר.
    ייזם צריך להצליח להגיע לכל אלו שהזכרת, שיתאימו לו ולמוצר ,
    אם ברמת מימון, פיתוח, יצוב, שיווק וניהול.
    לאחרונה שוחחתי עם חבר שמעוניין לכוון את העסק שלו לתחום ניהול פרוייקטים עבור יזמים,
    אני אישית בא מתחום השיווק, אשמח אם תשלח פרטים נוספים שלך לטובת הכרות.

בכל מקרה בהצלחה

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד מיכל סגל ארנולד

מנהל הפורום: עו"ד מיכל סגל ארנולד

עו"ד בתחום הקניין הרוחני, דיני תאגידים ודיני טכנולוגיה ומשלבת את הידע המשפטי שלה עם הידע והניסיון הע
למידע נוסף

077-3169239 חיוג
הודעה

מטרת הפורום ללוות אתכם, יזמים ובעלי רעיונות המעוניינים להקים חברות הזנק (סטארט אפ) משלב הרעיון ועד שלב הביצוע, לעזור לכם להימנע מטעויות קריטיות (למשל - לאבד זכויות ברעיון) ולהגיע להקמת החברה שלכם בשלום. יש חשיבות רבה באיסוף ידע בכל שלבי חברת ההזנק שכן ככל שתהיו מודעים יותר ובעלי ידע כך ייחסכו מכם טעויות ותוכלו להגיע מהר יותר להקמת החברה שלכם. 

אין לראות במידע הניתן בפורום ייעוץ משפטי אלא מידע כללי בלבד, שכל העושה בו שימוש עושה זאת על אחריותו האישית בלבד.