רישום פרוויזינל רישום רעיונות ביישום כפטנט - פורום סטארט אפ

שאלה חדשה
  • שלמה

נשלח ע"ישלמה 13:11, 2 באוקטובר 2013

אני מפתח יישום שאני מקווה שיצליח. ישנם מספר רעיונות ביישום שאולי אפשר לפטנט אותם. אבל ייתכן שהם לא ברי פטנט או שהם כבר הומצאו. אני לא מעוניין כרגע להשקיע בחיפוש פטנטים ורישום מלא של הפטנט אלא רק בכתיבת פרוויזינל שאני יכול לעשות בעצמי. האם אפשר לקבל ייעוץ (במחיר שיהיה כדאי) כדי לדעת על מה מכל הרעיונות כדאי לרשום פרוויזינל?

השב
  • 12:45, 3 באוקטובר 2013

משרדי עורכי פטנטים וגם עורכי דין המתעסקים בנושא מוכנים בדרך כלל לקיים פגישה ראשונית ללא תשלום כדי להכיר את הממציא ולשמוע את הרעיונות שלו לפיתוח.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד מיכל סגל ארנולד

מנהל הפורום: עו"ד מיכל סגל ארנולד

עו"ד בתחום הקניין הרוחני, דיני תאגידים ודיני טכנולוגיה ומשלבת את הידע המשפטי שלה עם הידע והניסיון הע
למידע נוסף

077-3169239 חיוג
הודעה

מטרת הפורום ללוות אתכם, יזמים ובעלי רעיונות המעוניינים להקים חברות הזנק (סטארט אפ) משלב הרעיון ועד שלב הביצוע, לעזור לכם להימנע מטעויות קריטיות (למשל - לאבד זכויות ברעיון) ולהגיע להקמת החברה שלכם בשלום. יש חשיבות רבה באיסוף ידע בכל שלבי חברת ההזנק שכן ככל שתהיו מודעים יותר ובעלי ידע כך ייחסכו מכם טעויות ותוכלו להגיע מהר יותר להקמת החברה שלכם. 

אין לראות במידע הניתן בפורום ייעוץ משפטי אלא מידע כללי בלבד, שכל העושה בו שימוש עושה זאת על אחריותו האישית בלבד.