עלויות לליווי משפטי לסטארט אפ , כתיבת מסמך תנאי שימוש ומדיניות פרטיות באנגלית - פורום סטארט אפ

שאלה חדשה
 • שלום

  נשלח ע"ישלום 13:38, 20 בנובמבר 2013

  מה הן עלויות סבירות לליווי משפטי לסטארט אפ - ראיתי חבילות של 2000-3000 ש"ח תמורת חבילה של כ10 שעות יעוץ בחודש האם זה סביר? כמה עולה מסמך TOS ומדיניות פרטיות באנגלית? , איפה וממי אפשר לקנות? האם קיימים ביטוחים כנגד תביעות? מה עלותם איפה אפשר למצוא? תודה ענקית מראש לעוזרים.

  השב
 • 14:58, 20 בנובמבר 2013

  שלום, הסכומים שציינת נמוכים מאד אך יכולים להיות רלבנטיים עד לגיוס הכספים הראשון ולפעמים עורך הדין יקבל או יבקש גם אחוזים בחברה או השלמה לתעריף שעתי מקובל אם וכאשר יגוייס כסף לחברה. לגבי TOS הדבר תלוי בדרך כלל בגובה הגיוס וגם כאן יש לצפות לשלם סכום התחלתי נמוך יותר (2,000-3,000 דולר) ולהשלים לסכום סביר עם הגיוס. מדיניות פרטיות יכול לעלות כ-$2,000. לא ברור בגין מה נדרש ביטוח? בגין פעילות החברה? אם כן הדבר תלוי בגורמי הסיכון בפעילות החברה. מציע לפנות ליועצי ביטוח.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד מיכל סגל ארנולד

מנהל הפורום: עו"ד מיכל סגל ארנולד

עו"ד בתחום הקניין הרוחני, דיני תאגידים ודיני טכנולוגיה ומשלבת את הידע המשפטי שלה עם הידע והניסיון הע
למידע נוסף

077-3169239 חיוג
הודעה

 מטרת הפורום ללוות אתכם, יזמים ובעלי רעיונות המעוניינים להקים חברות הזנק (סטארט אפ) משלב הרעיון ועד שלב הביצוע, לעזור לכם להימנע מטעויות קריטיות (למשל - לאבד זכויות ברעיון) ולהגיע להקמת החברה שלכם בשלום. יש חשיבות רבה באיסוף ידע בכל שלבי חברת ההזנק שכן ככל שתהיו מודעים יותר ובעלי ידע כך ייחסכו מכם טעויות ותוכלו להגיע מהר יותר להקמת החברה שלכם. 

 

אין לראות במידע הניתן בפורום ייעוץ משפטי אלא מידע כללי בלבד, שכל העושה בו שימוש עושה זאת על אחריותו האישית בלבד.