מניות בחברת הייטק - פורום סטארט אפ

שאלה חדשה
 • אלינור

  נשלח ע"יאלינור 11:23, 4 בפברואר 2014

  לפני 11 שנים עבדתי בחברת הייטק קטנה היינו שם 20 ומשהו עובדים בסה"כ. אני הייתי המזכירה וקיבלתי טפסים למלא לקניית מניות של החברה איך אני בודקת אם יש לי מניות בחברה הזאת ומה יכול להיות הערך שלהם אם הייתי שם רק מזכירה?

  השב
 • 11:32, 4 בפברואר 2014

  לאלינור שלום. אני מניח שלא מדובר כיום בחברה ציבורית. האם הוקצו לך אופציות לרכישת מניות או מניות ממש? את יכולה לבדוק ברישומי רשם החברות אם הוקצו לך מניות על ידי יצירת קשר עם רשות הדואר 171 ולבקש לשלוף נסח החברה מרשם החברות ואפשר גם באינטרנט לפי שם החברה. את יכולה גם לפנות לחברה ישירות ולשאול מה הוקצה לך ומה מצב הקצאה זה היום. לא ניתן לדעת כמה שוות המניות, אלא כן החברה הפכה לציבורית או שהיו בה סבבי השקעה ואז ניתן לגזור את שווי מניותיך מאותם סבבים. בהצלחה. מאיר

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד מיכל סגל ארנולד

מנהל הפורום: עו"ד מיכל סגל ארנולד

עו"ד בתחום הקניין הרוחני, דיני תאגידים ודיני טכנולוגיה ומשלבת את הידע המשפטי שלה עם הידע והניסיון הע
למידע נוסף

077-3169239 חיוג
הודעה

 מטרת הפורום ללוות אתכם, יזמים ובעלי רעיונות המעוניינים להקים חברות הזנק (סטארט אפ) משלב הרעיון ועד שלב הביצוע, לעזור לכם להימנע מטעויות קריטיות (למשל - לאבד זכויות ברעיון) ולהגיע להקמת החברה שלכם בשלום. יש חשיבות רבה באיסוף ידע בכל שלבי חברת ההזנק שכן ככל שתהיו מודעים יותר ובעלי ידע כך ייחסכו מכם טעויות ותוכלו להגיע מהר יותר להקמת החברה שלכם. 

 

אין לראות במידע הניתן בפורום ייעוץ משפטי אלא מידע כללי בלבד, שכל העושה בו שימוש עושה זאת על אחריותו האישית בלבד.