כמות אחוזים ליועץ משפטי חיצוני - פורום סטארט אפ

שאלה חדשה
 • עמי גור

  נשלח ע"יעמי גור 13:00, 13 ביוני 2014

  שלום רב, אנו חברת startup בתחום חומרה/תוכנה. אנו שני מייסדים ונמצאים בשלב של גיוס ראשוני - seed. כמו כן אנו בתהליך רישום פטנט וכאשר הצגנו את הרעיון (לצורך הפטנט) לעורך פטנטים, הוא הציג בפנינו עלויות. מאחר והוא אישית מאוד אהב (וכנראה גם מאמין) ברעיון הוא הציע לקבל חלק מהחברה תמורת שירותיו. הוא נחשב לעורך פטנטים מקצועי ומקובל. שאלתי: איזה חלק (במניות) נהוג לתת במקרה כזה. הכיוון שלנו להיענות להצעתו... אודה לתשובתך בהקדם. בברכה,

  השב
 • 10:57, 18 ביוני 2014

  ראשית סליחה על העיכוב בתשובה עקב חופשה קצרה. מקובל כ-2-5% כאשר חשוב לדעת מה יהיו שלבי הביצוע אשר יטופלו על ידו: הגשת provisional?; בקשה מלאה?; טיפול ב-office actions-תגובות מהרשם;?רישום במדינות?... האחוז האמור יכול להיות גם מוגן מדילול עד לרמת השקעות מסויימת. בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד מיכל סגל ארנולד

מנהל הפורום: עו"ד מיכל סגל ארנולד

עו"ד בתחום הקניין הרוחני, דיני תאגידים ודיני טכנולוגיה ומשלבת את הידע המשפטי שלה עם הידע והניסיון הע
למידע נוסף

077-3169239 חיוג
הודעה

 מטרת הפורום ללוות אתכם, יזמים ובעלי רעיונות המעוניינים להקים חברות הזנק (סטארט אפ) משלב הרעיון ועד שלב הביצוע, לעזור לכם להימנע מטעויות קריטיות (למשל - לאבד זכויות ברעיון) ולהגיע להקמת החברה שלכם בשלום. יש חשיבות רבה באיסוף ידע בכל שלבי חברת ההזנק שכן ככל שתהיו מודעים יותר ובעלי ידע כך ייחסכו מכם טעויות ותוכלו להגיע מהר יותר להקמת החברה שלכם. 

 

אין לראות במידע הניתן בפורום ייעוץ משפטי אלא מידע כללי בלבד, שכל העושה בו שימוש עושה זאת על אחריותו האישית בלבד.