תנאי שימוש באתר - פורום סטארט אפ

שאלה חדשה
  • יוסף

נשלח ע"ייוסף 23:16, 11 בספטמבר 2014

יש לי אתר בו גולשים יכולים להעלות תוכן ולשלוח לחברים. התוכן לא זמין לכולם אלא רק למי שיש את הלינק הספציפי שיצר הגולש. אני לא אוסף שום מידע על הגולשים (אין הרשמה או משהו כזה) האם אני מחוייב בתנאי שימוש באתר? האם יש חובה להוסיף כפתור על דיווח (זכויות יוצרים, תוכן לא ראוי וכו'). כאמור הדרך היחידה להיחשף לתוכן היא על ידי קבלת הלינק מחבר.

השב
  • 11:37, 14 בספטמבר 2014

ליוסף שלום, מטרת תנאי שימוש היא להגן משפטית על מקים האתר. גם אם הכניסה ניתנת רק למי שמקבל לינק מחבר מומלץ מאד שתפרסם תנאי שימוש באתר שכן גם הפצה של האתר בדרך זו תביא מבקרים לאתר שהם זרים לך ואין לדעת כיצד יעשו שימוש באתר ואיזו אחריות תקום לך כלפיהם. כמו כן כפי שאמרת מומלץ לשים כפתור דיווח, שכן כל הדברים הללו נועדו להגן עליך כבעל האתר.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד מיכל סגל ארנולד

מנהל הפורום: עו"ד מיכל סגל ארנולד

עו"ד בתחום הקניין הרוחני, דיני תאגידים ודיני טכנולוגיה ומשלבת את הידע המשפטי שלה עם הידע והניסיון הע
למידע נוסף

077-3169239 חיוג
הודעה

מטרת הפורום ללוות אתכם, יזמים ובעלי רעיונות המעוניינים להקים חברות הזנק (סטארט אפ) משלב הרעיון ועד שלב הביצוע, לעזור לכם להימנע מטעויות קריטיות (למשל - לאבד זכויות ברעיון) ולהגיע להקמת החברה שלכם בשלום. יש חשיבות רבה באיסוף ידע בכל שלבי חברת ההזנק שכן ככל שתהיו מודעים יותר ובעלי ידע כך ייחסכו מכם טעויות ותוכלו להגיע מהר יותר להקמת החברה שלכם. 

אין לראות במידע הניתן בפורום ייעוץ משפטי אלא מידע כללי בלבד, שכל העושה בו שימוש עושה זאת על אחריותו האישית בלבד.