הסכם סודיות - פורום סטארט אפ

שאלה חדשה
 • טל

  נשלח ע"יטל 20:42, 30 בספטמבר 2014

  שלום מאיר, לי ולפרטנרית יש רעיון לאפליקציה. הרעיון יחסית פשוט ואנחנו תוהות האם יש מישהו שכבר חתום על מוצר שכזה. מעבר לחיפוש בחנויות אפליקציות - האם יש עוד דרך לברר זאת? בנוסף, בנודע להסכם סודיות- האם יש לנסח מסמך מאפס? האם יש מסמכים כלליים שניתן להוריד ולשנות עם עורך דין בהתאם לצורך/ למוצר? תודה רבה טל

  השב
 • 14:46, 1 באוקטובר 2014

  לטל שלום,

  אפליקציה מוגנת בזכויות יוצרים. בישראל אין מרשם זכויות יוצרים. בארה"ב כן יש מרשם כזה וניתן לנסות לברר אם נרשם דבר מה ב-U.S. Copyright Office באתר www.copyright.gov/ גם אם יצירה/אפליקציה לא נרשמה היא יכולה עדיין להיות מוגנת. מעבר לכך החיפוש שביצעתן בחנויות האפליקציות הוא בהחלט חשוב ומועיל.

  באשר להסכם סודיות, ישנם נוסחים סנטדרנטיים להסכמים כאלה, מורכבים יותר ומורכבים פחות, וניתן למצוא דוגמאות רבות באינטרנט אותם ניתן להוריד ולהתאים לצרכים שלכם. בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד מיכל סגל ארנולד

מנהל הפורום: עו"ד מיכל סגל ארנולד

עו"ד בתחום הקניין הרוחני, דיני תאגידים ודיני טכנולוגיה ומשלבת את הידע המשפטי שלה עם הידע והניסיון הע
למידע נוסף

077-3169239 חיוג
הודעה

 מטרת הפורום ללוות אתכם, יזמים ובעלי רעיונות המעוניינים להקים חברות הזנק (סטארט אפ) משלב הרעיון ועד שלב הביצוע, לעזור לכם להימנע מטעויות קריטיות (למשל - לאבד זכויות ברעיון) ולהגיע להקמת החברה שלכם בשלום. יש חשיבות רבה באיסוף ידע בכל שלבי חברת ההזנק שכן ככל שתהיו מודעים יותר ובעלי ידע כך ייחסכו מכם טעויות ותוכלו להגיע מהר יותר להקמת החברה שלכם. 

 

אין לראות במידע הניתן בפורום ייעוץ משפטי אלא מידע כללי בלבד, שכל העושה בו שימוש עושה זאת על אחריותו האישית בלבד.