לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
אברהם

איך מערערים על פס"ד בורר שטעה בבירור בפסק

ייצגתי תובע בהשלמת פיצויי פיטורין המגיעים לו מעבר למה שבקופה תמורת 20 אחוז ממה שיקבל לאחר שניהלתי משא ומתן הגענו לפשרה על סך 70.0000 וחתמנו עליה אני והתובע וכן צדדי הנתבע המנכ"ל ומנהל שכר לאחר מכן טענתי שסכום הפשרה מקורו בטעות ונ=המשכנו במשא ומתן עד שהגיע שליח מטעם הנתבע ואמר שאפשר לגמור בפשרה בסכום 200.000 אלא מאי פתאום התובע ירד מתביעתו בטענה שהמעסיק יחזיר אותו בשנה הבאה לעבודה לעוד שנה עד לגיל הפנסייה הבורר פסק שכיון שהמרשה לא נהנה בפועל וכן חזרתו מהסכם הפשרה אינה שרירותית הרי שלא מגיע לי כמייצג את ה 20 אחוז שלי ואחרי שבדקתי בסימן בחוש"מ בסוף של"ה בנתיבות ס"ק ג ראיתי שהוא כן חייב לשלם לי וכן הבאתי את השאלה בפני הרב רוזנברג אב"ד בי"ד ר נסים אמר לי שעל ההסכם פשרה הראשון ודאי מגיע לי ועל ההסכם השני צריך עיון והוא יעיין בתשובות

item.Author מנהל הפורום גיא הרשקוביץ, משרד עורכי דין ומגשרים

ערעור על פסק בורר שלום רב, מקריאה של התיאורהחלקי של המקרה שהעלית כאן נראה כי אין מדובר בהליכים שהתנהלו על פי הדין האזרחי כי אם בהליכים שהתנהלו על פי דין תורה. יש לבחון היטב סוגייה זו ובראש ובראשונה את הסכם הבוררות ואת הסכם שכר הטרחה בינך ובין התובע. נשמח לסייע לך לבחון סוגייה זו לעומק ככל ותפנה למשרדנו בדרכים המקובלות

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום בוררות