לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
ema

בית משפט אזרחי בישראל גירש אותי - היתכן?

למרות נישואים כדמו"י קבע בית משפט לענייני משפחה שעקב היותי בהליכי גירושין , שדי בקיומו של הסכם גירושין שאושר בביהד"ר וקיבל תוקף של פסק דין שלא ארש את בעלי, שלא השאיר צוואה, ונישל אותי מירושה של מיליונים, וזאת גם בניגוד לחוק החוזים, כאשר בהסכם הגירושין היה תנאי מתלה שאם לא יהיה גט פיטורין ההסכם לא תקף. בית המשפט קבע כי רק לצורך חוק הירושה לא יראו בי בת זוגו של המנוח ולא ארש אותו. בתביעה שהגשתי לקבלת פנסיית שארים פסק בית דין אזורי לעבודה בהסתמכו על פסק דינו השגוי וחסר הסמכות של בית משפט לענייני משפחה כי גם לצורך פנסיית שאירים לא יראו בי אשתו של המנוח ושלל ממני פנסיית שאירים. היתכן?? האם בתי משפט בישראל נוטלים לעצמם זכויות לדון במעמד אישי בניגוד לחוק בתי הדין הרבניים , שכידוע במסגרת החוק רק להם סמכות ייחודית לקבוע את מעמדי האישי כנשואה או כגרושה?? מה מתרחש בבתי משפט בישראל?? כיצד בתי משפט פוסקים בניגוד לחוק. הייתכן שבתי המשפט עצמם לא מכבדים את החוקים.?? היתכן כי בתי משפט הפכו להיות המחוקקים במדינה דמוקרטית מתוקנת ומתעלמים מהפרדת הרשויות?? לאיזה רמה שיפוטית מכווונים בתי המשפט בישראל כיום ומי יוכל לעזור לי במצב ה"מטורף " אליו נקלעתי. היש דרך לפנות לבג"ץ שיכריז עלי כעל אלמנה חוקית ולהשיב לי זת זכויותיי המעמדיות שנשללו ממני באכזריות בניגוד לחוקים!!! חוק סמכות ייחודית של בתי הדין הרבניים. חוק החוזים, חוק הירושה וחוק יסוד כבוד האדם וחירותו!!!

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום סרבנות גט תביעות נזיקין