הנחיות למשפחה של אלכוהוליסט - פורום ייעוץ לגמילה מהתמכרות לסמים ואלכוהול

שאלה חדשה
 • קרן

  נשלח ע"יקרן 13:02, 5 בפברואר 2014

  שלום, אחי מכור לאלכוהול ואימא שלי נותנת לו כסף כשהוא מבקש כדי לא לאבד את הקשר איתו כי הוא מתעצבן עליה כשהיא מסרבת לו אבל היא רק תורמת להתמכרות שלו והיא יודעת את זה. אני חושבת שכל המשפחה צריכה לקבל הנחיות ועזרה איך להתמודד איתו כי הוא לא יוצא מזה ולא רוצה לקבל עזרה. לאן אנחנו צריכים לפנות? אנחנו גרים באילת.

  השב
 • 10:43, 6 בפברואר 2014

  שלום לך, המשפחה אכן נזקקת להדרכה ויעוץ, את צודקת בהרגשתך שהמשך המתן של הכספים ללא סיוע מקצועי ושיתוף פעולה רק מנציח את ההתמכרות לאלכוהול. אני מציע לך לפנות לשירותי הרווחה בעיר אילת, ואו לחפש איש מקצוע בתחום ההתמכרויות אחר. היום ישנה אפשרות להסתייע גם ביעוץ והדרכה דרך סקייפ

  תגובה
הפורום מיועד למכורים לשעבר, מכורים בהווה ומשפחותיהם. דיון בפורום יכול לכוון ולסייע לעו"ד לתעבורה, נזיקין, קציני מבחן , רופאי משפחה, יועצות ביה"ס, ולסנגוריה הציבורית על הכוונה ראשונה לטיפול, גמילה וייעוץ לצורך בניית תוכנית טיפול ושיקום של נפגעי התמכרויות והאלכוהול ולבני משפחותיהם. נדון בבניית תוכנית שיקום ומעקב לדרישות בית המשפט כולל בדיקות שתנים לניקיון מסמים בקליניקה פרטית, התייעצות בסוגי סמים פסיכו אקטיביים שונים, המלצה על מקומות גמילה, טיפול ושיקום על פי הכרות עם נפגע העברה וההתמכרות.