open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 7 ביוני 2018

            יציקת בטון וריצוף דורשת היתר?

            אני גר בקוטג' טורי מתוך 4.הבית לא נרשם עדין כבית משותף. לפני 3 שנים שכן בעל קוטג' יצק בטון וריצף בגינתו .לפי הבנתי סעיף 145לחוק התו"ב דורש היתר מהעיריה. השכן טוען כי יש סעיף 23-ביצוע עבודות פיתוח ,הכולל חיפוי קרקע וריצוף חצר שלא דורש היתר.

            7 ביוני 2018
          • מנהל הפורום עו"ד ציון יהודאי 8 ביוני 2018

            מני שלום.
            פורום זה לא נועד לשמש טריבונאל משפטי, אשר אמור להכריע במחלוקות בין הפונים.
            תקנות הפטור מהיתר אכן מדברות על חיפוי קרקע, ריצוף וכיוצ'ב אלא שיציקת בטון לא נכללת במסגרת הפטור ובהתאם להגדרות שבחוק, היא נחשבת בניה ממש, המחייבת הוצאת היתר.
            מוצע ומומלץ לפנות למחלקת הפיקוח בוועדה המקומית, לציין את העובדות ולבקש את בחינתם ואת טיפולם.
            אם דרך הטיפול של הוועדה המקומית ומחלקת הפיקוח לא תיראה לכם, מוצע להתנהל משפטית. אך זאת, בפרטי.
            בהצלחה.

            8 ביוני 2018
          • מנהל הפורום עו"ד ציון יהודאי 8 ביוני 2018

            מני שלום.
            פורום זה לא נועד לשמש טריבונאל משפטי, אשר אמור להכריע במחלוקות בין הפונים.
            תקנות הפטור מהיתר אכן מדברות על חיפוי קרקע, ריצוף וכיוצ'ב אלא שיציקת בטון לא נכללת במסגרת הפטור ובהתאם להגדרות שבחוק, היא נחשבת בניה ממש, המחייבת הוצאת היתר.
            מוצע ומומלץ לפנות למחלקת הפיקוח בוועדה המקומית, לציין את העובדות ולבקש את בחינתם ואת טיפולם.
            אם דרך הטיפול של הוועדה המקומית ומחלקת הפיקוח לא תיראה לכם, מוצע להתנהל משפטית. אך זאת, בפרטי.
            בהצלחה.

            8 ביוני 2018
          forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form