האם תכנית לרישיון עסק מגישים בצבע? - פורום רישוי עסקים ורישוי בניה

שאלה חדשה
 • לילך

  נשלח ע"ילילך 12:27, 1 בספטמבר 2015

  אני צריכה להגיש תכניות לרישיון עסק. בתכנית המקורית היה חלל פתוח, במצב הקיים ישנם קירות באמצע החלל. השאלה היא האם אני מגישה תכניות לרישוי בצבע, כפי שמגישים להיתר בניה ? ואז מראה את הקירות שקיימים בפועל באדום עם קו אלכסוני . ואם לא מגישים בצבע כיצד מראים קירות שלא היו קיימים ברישוי הקודם? כיצד מראים הריסה? וכו'. תודה מראש!

  השב
 • מנהל הפורום:יהודאי ציון - משרד עו"ד

  עו"ד ציון יהודאי,מנהל הפורום

  09:28, 8 בספטמבר 2015

  לילך שלום.
  בהתאם לתקנות רישוי עסקים (הוראות כלליות), על מגיש בקשה לרישיון עסק לצרף "תכנית עסק" (הנדסית), זוהי תוכנית אדריכלית המציגה, בין השאר, את החלוקה הפנימית של הבניין שבו העסק שוכן, את שטח העסק ומערכות סניטציה וביוב, חתומה בידי "בעל מקצוע מוסמך" (קרי, אדריכל או מהנדס אזרחי).אני מציע שתטילי את המשימה על בעל המקצוע, והוא כבר יודע איך ומה צריך להגיש. בהצלחה ושנה טובה.

  תגובה
מנהל הפורום:יהודאי ציון - משרד עו"ד

מנהל הפורום: יהודאי ציון - משרד עו"ד

עו"ד פעיל החל משנת 2005, בעל משרד עצמאי החל משנה זו. עוסק רבות בדיני תכנון ובניה, לרבות ייצוג נאשמים
למידע נוסף

077-9971337 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בענייני רישוי עסקים ורישוי בניה. במקרים בהם הרשות המקומית הגישה או מתעתדת להגיש כתבי אישום נגד אזרח ו/או בעל בית עסק. במידה והוגש כתב אישום בגין עבירות בניה שונות כגון: בניה ללא היתר, בנייה בסטייה מהיתר, רישיון עסק, שימוש חורג מהיתר ובמקרים בהם ניתן קנס מינהלי, צו מניעה, צו הריסה או צו סגירה.

האמור באתר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה אשר נעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים באתר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד.