פתרון שאלה במיסוי מקרקעין - פורום מיסוי מקרקעין

שאלה חדשה
 • יהודית שמיר

  נשלח ע"ייהודית שמיר 21:04, 13 בינואר 2014

  שלום רב, אני לומדת ייעוץ מס. בקורס מיסים ב' היתה שאלה מסובכת שאף אחד לא יודע לפתור. האם יש מישהו שיוכל להיענות לאתגר ולפתור שאלה זו. השאלה מסובכת מאד. אשמח מאד מאד במידה וינתן לי מענה כלשהוא לבעיה זו. כיצד אפשר לשלוח את השאלה בקובץ? או בפקס? תודה רבה יהודית שמיר

  השב
 • 21:27, 13 בינואר 2014

  ניתן לשלוח את השאלה במייל - adaviram@zahav.net.il

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ואדים בליאכר

מנהל הפורום: עו"ד ואדים בליאכר

בוגר תואר ראשון בפקולטה למשפטים של אוניברסיטת חיפה. שותף ומייסד משרד עורכי דין בליאכר את מלול. בעל
למידע נוסף

077-9977443 חיוג
הודעה

פורום מיסוי מקרקעין יעסוק בשאלות הקשורות במיסים העשויים לחול על עסקאות מכר / רכישת מקרקעין והדרך הנכונה והלגיטימית לתכנון עסקה באופן שתניב למוכר/קונה את המקסימום מתמורת העסקה תוך חשיפה מינימלית למס.
כידוע , בעסקאות מכר מקרקעין מעורבת תמיד שאלת המיסים החלים על העסקה ומכאן נגזרת החשיבות הרבה בתכנון אופן ביצוע העסקה, וכל זאת לפני כריתת חוזה.
יובהר כי התשובות בפורום אינן באות במקום היוועצות עם עו"ד מומחה בתחום, בייחוד שעסקינן בנושא כה מורכב, כשלפרטים הקטנים מיוחסת חשיבות רבה מאוד לצורך מתן תשובה מושכלת. הדבר מקבל משנה תוקף לאור השינויים התכופים בחקיקת המסים, ולאור הרפורמה במיסוי מקרקעין משנת 2014.  
האמור בתשובות בפורום זה הננו כללי ואין להסתמך עליו לצורך ביצוע עסקה כל שהיא ועל השואל לפנות לעו"ד מומחה בנושא, אשר יבחן את השאלה ויעניק חו"ד מקיפה.