מיסוי חברת נדלן - פורום מיסוי מקרקעין

שאלה חדשה
 • אבנר

  נשלח ע"יאבנר 15:10, 22 באוגוסט 2013

  מהו המיסוי על הבעלים של חברה (שעסקה בעבר בשיווק מוצרי חשמל) וכיום מעוניינת לשנות ייעודה להשקעה בנדל"ן בארץ תיווך מכירה /קניה ואחזקה בנכסים מניבים תוך שימוש בכספים שניצברו. תודה מראש

  השב
 • 17:07, 8 בספטמבר 2013

  אבנר שלום. שאלת מיסוי חברות במס בגין פעילות במקרקעין, תלויה מספר שאלות, ובין היתר האם מדובר על מלאי עסקי של החברה. אציע לך לברר את שאלתך אצל רו"ח המתמחה בייצוג חברות.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ואדים בליאכר

מנהל הפורום: עו"ד ואדים בליאכר

בוגר תואר ראשון בפקולטה למשפטים של אוניברסיטת חיפה. שותף ומייסד משרד עורכי דין בליאכר את מלול. בעל
למידע נוסף

077-9977443 חיוג
הודעה

פורום מיסוי מקרקעין יעסוק בשאלות הקשורות במיסים העשויים לחול על עסקאות מכר / רכישת מקרקעין והדרך הנכונה והלגיטימית לתכנון עסקה באופן שתניב למוכר/קונה את המקסימום מתמורת העסקה תוך חשיפה מינימלית למס.
כידוע , בעסקאות מכר מקרקעין מעורבת תמיד שאלת המיסים החלים על העסקה ומכאן נגזרת החשיבות הרבה בתכנון אופן ביצוע העסקה, וכל זאת לפני כריתת חוזה.
יובהר כי התשובות בפורום אינן באות במקום היוועצות עם עו"ד מומחה בתחום, בייחוד שעסקינן בנושא כה מורכב, כשלפרטים הקטנים מיוחסת חשיבות רבה מאוד לצורך מתן תשובה מושכלת. הדבר מקבל משנה תוקף לאור השינויים התכופים בחקיקת המסים, ולאור הרפורמה במיסוי מקרקעין משנת 2014.  
האמור בתשובות בפורום זה הננו כללי ואין להסתמך עליו לצורך ביצוע עסקה כל שהיא ועל השואל לפנות לעו"ד מומחה בנושא, אשר יבחן את השאלה ויעניק חו"ד מקיפה.