רכישת דירה להשקעה - פורום מיסוי מקרקעין

שאלה חדשה
 • אבי

  נשלח ע"יאבי 16:14, 28 ביולי 2014

  שלום רב, מהי המלצתך לזוג המעוניין לרכוש דירה להשקעה ולמכורה זמן קצר לאחר מכן- האם להקים חברה בע"מ/ שותפות/ או לרשום את הדירה על שמם? מהם השיקולים שיש לבחון מבחינה מיסוית? תודה

  השב
 • 16:44, 5 באוגוסט 2014

  אבי שלום. אין תשובה חד משמעית לשאלה "מה כדאי יותר" . בשאלות הנוגעות למיסוי יש לברר כל אופציה לאור נתונים אישיים של הנישום.
  על כן, בכדי שתוכל לקבל תשובה מושכלת עליך לפנות לייעוץ פרטני ולהציג את כל הפרטים הנחוצים לבחינת שאלתך.

  תגובה
 • 16:45, 5 באוגוסט 2014

  אבי שלום. אין תשובה חד משמעית לשאלה "מה כדאי יותר" . בשאלות הנוגעות למיסוי יש לברר כל אופציה לאור נתונים אישיים של הנישום. על כן, בכדי שתוכל לקבל תשובה מושכלת עליך לפנות לייעוץ פרטני ולהציג את כל הפרטים הנחוצים לבחינת שאלתך.
  יוני

  תגובה
 • 11:00, 6 באוגוסט 2014

  תודה על תשובתך, עם זאת הצגתי לך את כל הפרטים הרלוונטיים.
  תוכל רק לומר לי מהו שיעור המס החל בכל מקרה?

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ואדים בליאכר

מנהל הפורום: עו"ד ואדים בליאכר

בוגר תואר ראשון בפקולטה למשפטים של אוניברסיטת חיפה. שותף ומייסד משרד עורכי דין בליאכר את מלול. בעל
למידע נוסף

077-9977443 חיוג
הודעה

פורום מיסוי מקרקעין יעסוק בשאלות הקשורות במיסים העשויים לחול על עסקאות מכר / רכישת מקרקעין והדרך הנכונה והלגיטימית לתכנון עסקה באופן שתניב למוכר/קונה את המקסימום מתמורת העסקה תוך חשיפה מינימלית למס.
כידוע , בעסקאות מכר מקרקעין מעורבת תמיד שאלת המיסים החלים על העסקה ומכאן נגזרת החשיבות הרבה בתכנון אופן ביצוע העסקה, וכל זאת לפני כריתת חוזה.
יובהר כי התשובות בפורום אינן באות במקום היוועצות עם עו"ד מומחה בתחום, בייחוד שעסקינן בנושא כה מורכב, כשלפרטים הקטנים מיוחסת חשיבות רבה מאוד לצורך מתן תשובה מושכלת. הדבר מקבל משנה תוקף לאור השינויים התכופים בחקיקת המסים, ולאור הרפורמה במיסוי מקרקעין משנת 2014.  
האמור בתשובות בפורום זה הננו כללי ואין להסתמך עליו לצורך ביצוע עסקה כל שהיא ועל השואל לפנות לעו"ד מומחה בנושא, אשר יבחן את השאלה ויעניק חו"ד מקיפה.