ארנונה - פורום מיסוי מקרקעין

שאלה חדשה
 • טיבי

  נשלח ע"יטיבי 19:43, 13 בינואר 2015

  יש לי בית מלכה לתיקון מכשירי חשמל.מתוך 80 מטר 20 משמשים כחנות למכירה מוצרי חשהל וקבלה לתיקון ושרות. ביקשתי לחלק ארנונה 20 מטר שטח מסחרי ו60 לשטח מחסן ומעבדה כמו שזה גם בפועל. עיריה מסרבת להסגה שלי.נציגי עיריה ביקרו בחנות ואן חלוקי דעות בעניין גודל חנות ושימושו. ללכת נגד עיריה למשפט?? תודה מראש לתשובה

  השב
 • 23:25, 10 בפברואר 2015

  נא להפנות השאלה לפורום דינים מוניציפליים.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ואדים בליאכר

מנהל הפורום: עו"ד ואדים בליאכר

בוגר תואר ראשון בפקולטה למשפטים של אוניברסיטת חיפה. שותף ומייסד משרד עורכי דין בליאכר את מלול. בעל
למידע נוסף

077-9977443 חיוג
הודעה

פורום מיסוי מקרקעין יעסוק בשאלות הקשורות במיסים העשויים לחול על עסקאות מכר / רכישת מקרקעין והדרך הנכונה והלגיטימית לתכנון עסקה באופן שתניב למוכר/קונה את המקסימום מתמורת העסקה תוך חשיפה מינימלית למס.
כידוע , בעסקאות מכר מקרקעין מעורבת תמיד שאלת המיסים החלים על העסקה ומכאן נגזרת החשיבות הרבה בתכנון אופן ביצוע העסקה, וכל זאת לפני כריתת חוזה.
יובהר כי התשובות בפורום אינן באות במקום היוועצות עם עו"ד מומחה בתחום, בייחוד שעסקינן בנושא כה מורכב, כשלפרטים הקטנים מיוחסת חשיבות רבה מאוד לצורך מתן תשובה מושכלת. הדבר מקבל משנה תוקף לאור השינויים התכופים בחקיקת המסים, ולאור הרפורמה במיסוי מקרקעין משנת 2014.  
האמור בתשובות בפורום זה הננו כללי ואין להסתמך עליו לצורך ביצוע עסקה כל שהיא ועל השואל לפנות לעו"ד מומחה בנושא, אשר יבחן את השאלה ויעניק חו"ד מקיפה.