יש טעם לבקשת פיצוי על עוגמת נפש והפסד כספי? - פורום תביעות בנקים

שאלה חדשה
 • יוסף

  נשלח ע"ייוסף 10:17, 26 בדצמבר 2012

  שלום מזה זמן רב שהבנק מושך ומושך בקשות לטיפול בבעיות ועניינים בחשבון בהם חיובים על עמלות לא צודקות(חשבון סטודנט ללא עמלות) גביית עמלה על צ'ק חוזר עקב טעות הבנק ושינוי פק"מ שלא מתבצע לאחר דרישתי מספר פעמיים ועוד כמה עניינים. אני כותב עכשיו מכתב למחלקת תלונות בבנק ושאלתי האם יש לצרף גם דרישה לפיצוי על עוגמת נפש והפסד כספי?? תודה רבה!!

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

  עו"ד גולן גדליה,מנהל הפורום

  13:12, 26 בדצמבר 2012

  יוסף שלום,
  בוודאי שיש צורך לבקש פיצוי במסגרת הפניה לבנק והעתק למפקח על הבנקים, בנק ישראל ומנכ"ל משרד האוצר (הכתובות מצויות באינטרנט)ובמידה והמדובר בנזק כספי לא זניח - יש לשקול אפשרות להכנת כתב תביעה בבית משפט לתביעות קטנות.
  תודה ובהצלחה, עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום.
  טל': 03-5444460

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.