סימון בטעות ב- BDI, הבנת הטעות של הבנק ואי טיפול - פורום תביעות בנקים

שאלה חדשה
 • משה שמש

  נשלח ע"ימשה שמש 21:38, 2 בינואר 2013

  בנק דיסקונט (שהוא לא הבנק שלי , שבתור עובד מדינה אני רשאי לעשות ממנו הלוואה של 12,000 שקל )הכניסו לי 89 שקל יותר , לא שלחו לי שום מכתב בקשר ל89 ש"ח , אחרי תקופה לא ארוכה של כמה חודשים , שלחו לי שאני חייב להם 380 ש"ח , לאחר ויכוחים עם מנהלת הבנק שאמרתי לה שזאת ריבית באחוזים אסטרונומים , היא ביקשה שאשלם 120 ש"ח ויתקשרו אליי להמשך טיפול , ביקשו שאפקיד עוד 10 שקלים והסיפור ייגמר . לאחר תקופה קצרה ביקשתי להגדיל את מסגרת האשראי שלי בבנק , וסורבתי עקב סימון בBDI , ביקשתי את הדו"ח וקיבלתי אותו , ושם מופיע סימון של בנק דיסקונט של ה89 שקלים (!!!) .נכנסתי למנהלת הבנק . בשיחה עם המנהלת היא אמרה שזה מגוחך שסומנתי בשביל 89 שקלים , אמרה שתשלח מייל לביטול הסימון ואחרי חודש אני עוד מסומן , ניגשתי למנהלת שוב , הניירת שלי הייתה מונחת בשולחנה , אמרה שזה עדיין בטיפול ואני בינתיים בלי יכולת לקנות בית לאחר שמכרתי את הבית הקודם שלי , בגלל שאצטרך משכנתא , מה אוכל לעשות במצב כזה ? בתודה מראש :)

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

  עו"ד גולן גדליה,מנהל הפורום

  11:14, 6 בינואר 2013

  משה שלום,
  יש לבחון סיבת החיוב בסך 89 ש"ח וככל והסיבה לחיוב לא מוצדקת ניתן לשקול פניה לבית המשפט, בין היתר, בדבר הוצאת לשון הרע.
  לצרך כך ניתן לקיים פגישה.
  תודה, עו"ד גולן גדליה , מנהל הפורום
  טל': 03-5444460

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.