סימונים בבנק שיקשו בעתיד את ההתנהלות - פורום תביעות בנקים

שאלה חדשה
 • אייל

  נשלח ע"יאייל 03:01, 10 במאי 2013

  שלום, אני סטודנט בן 27 התחלתי ללמוד בחודשים האחרונים, בשנתיים האחרונות לא עבדתי מאחר והייתי עסוק בלימודים קדם אקדמיים. כשהפסקתי לעבוד היה לי חסכון של כשלושים אלף שקל בפק"ם ובגלל שאני גר אצל ההורים זה הספיק לי לתקופה הזאת של השנתיים, ובאיזשהו שלב הכסף שם נגמר והבנק ניסה להשיג אותי ללא הצלחה כי הגעתי למינוס של כארבעת אלפים שח. לאחר שלא הצליח להשיג אותי הוא שלח מכתב התראה מעו"ד שאם תוך 30 יום לא אסדיר את החוב של הארבעת אלפים יגישו נגדי תביעה משפטית. את יתר המכתבים הקודמים לא ראיתי ואיך שראיתי את המכתב איום הזה מיהרתי עם אבא שלי לבנק ושילמתי במזומן את החוב עם יתרה נוספת..הבנק החזיר את החשבון (שהתנהל תקופה מסויימת במחלקת הגבייה של הבנק) לפעילות שוטפת, עבדתי גם תוך כדי עד שהתחלתי ללמוד השנה, ואני חושש שעדיין קיימים סימונים בבנק. אני לא יודע מראש אם הבנק התנהל עפ"י חוק כאשר הוא הקפיא לי את החשבון והגיש בקשה לתביעת הסכום מאחר והיו לי מידי פעם פעולות כלשהן (אמנם הפקדות קטנות אבל עדיין היו פעולות, זה לא שנעלמתי לגמרי) מעבר לכך כשהחזירו את החשבון לפעילות שוטפת החזירו לי עם ריבית מסגרת מאוד גבוהה(12-13.5%) ואני חושש שקיימים סימונים אחרים שיקשו עליי בעתיד את ההתנהלות. הייתי מעוניין לדעת האם הדבר הזה פרופורציונלי למקרה כ"כ זעום שקרה לי מאחר ולא עבדתי כמה חודשים..ואיך אני יכול לבדוק שאכן הדברים נעשו כחוק וכיצד ניתן לוודא שהסיפור הזה מאחוריי ואני מתנהל כלקוח לכל דבר (עם ריביות מופחתות ועם מגוון האפשרויות שנותנים לכל אדם מן השורה)

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

  עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום,מנהל הפורום

  18:09, 11 במאי 2013

  אייל שלום,
  הדרך הטובה ביותר לבדוק האם ההתנהלות שלך נפגעה הינה פתיחת חשבון בבנק אחר.
  לשם בדיקת התנהלות הבנק, אשמח לתאם פגישה.
  תודה, עו"ד גולן גדליה,מנהל הפורום.
  טל: 050-5603456

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.