נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

דוד ומוטי אסרף - משרד עורכי דין

0
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
רמב"ן 5, ירושלים
רמב"ן 5, ירושלים

עו"ד דוד אסרף הינו איש מקצוע ותיק ומייסד המשרד, סא"ל במילואים, בעל תואר LL.B. במשפטים ותעודת מגשר מוסמך. לעו"ד דוד אסרף ניסיון מקצועי עשיר בכל תחומי המשפט האזרחי, והוא גאה ללוות את לקוחותיו במסירות ובמקצועיות מלאה, תוך מתן יחס אישי ועצה טובה.

עו"ד מוטי אסרף, בנו של עו"ד דוד אסרף, בעל תואר LL.M. במשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן. עו"ד מוטי אסרף מגייס את כל הידע שלו בתחומי המשפט האזרחי ומעניק ללקוח את הייעוץ והשירות הטובים ביותר. הידע המקצועי עובר מאב לבנו, ותודעת השירות הגבוהה מורגשת בכל פנייה.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

 משרד עורכי דין דוד ומוטי אסרף ממוקם בירושלים, ומעניק מענה רחב במגוון תחומי המשפט האזרחי. המשרד מעניק שירות ללקוחות פרטיים ועסקיים מכל אזור ירושלים, כאשר כל אחד מהם נהנה מיחס אישי ומליווי צמוד לאורך כל התהליך המשפטי. למשרד ניסיון עשיר וידע רחב, שמאפשרים לו לזקוף לזכותו הצלחות מרשימות. 

המשרד עוסק בכל תחומי המשפט האזרחי, לרבות: דיני משפחה, דיני עבודה, דיני מקרקעין, פשיטות רגל, הוצאה לפועל וייעוץ בתביעות קטנות.

תביעות קטנות

ככלל, תביעות קטנות אינן מצריכות ליווי של איש מקצוע, אך יחד עם זאת, מומלץ להגיע לפגישה עם עורך דין בטרם הגשת התביעה. עורך הדין יסביר ללקוח אודות ההליך וינחה אותו כיצד לנהוג בכדי להציג בצורה נכונה את הצד שלו.

דיני משפחה

זהו תחום המחייב עיסוק רגיש ביותר, כדי לא לפגוע ולחבל בעוצמת הרגשות שחווים כל הצדדים המעורבים בהליך גירושין. במשרד עורכי הדין דוד ומוטי אסרף מטפלים בהליכי גירושין, ובדיני המשפחה בכלל, בכפפות של משי. מעבר לזאת, עו"ד דוד אסרף הינו מגשר מוסמך, ולכן ניתן להגיע לניסוח של הסכם גירושין בתהליך היעיל של גישור. 

דיני עבודה

במדינת ישראל ישנם חוקים רבים המגנים הן על העובד והן על המעביד. משרדנו עוזר לכל צד למצות את מלוא הזכויות שמעניק לו החוק. 

דיני מקרקעין

כשירותה של עסקת מקרקעין היא לא פחות מקריטית הן עבור הרוכש והן עבור המוכר. משרדנו מייצג מוכרים ורוכשים בעסקאות נדל"ן שונות, הן ברכישת נכסים מיד שנייה והן ברכישה של נכסים חדשים. 

פשיטות רגל והוצאה לפעול

הליכי פשיטת רגל והוצאה לפועל שמתבצעים בצורה נכונה, מאפשרים לאנשים לקום אחרי נפילה כלכלית. הליכים אלו נועדו גם לאפשר לזוכים לקבל את הזכויות שלהם, בהתאם למה שנקבע בבית המשפט. משרדנו מייצג הן חייבים והן זוכים מול הלשכה של ההוצאה לפועל. 

 

ראיונות וידאו

עו"ד דוד אסרף

עו"ד דוד אסרף מדבר על זכאות יוצאי מרוקו לפיצויים מגרמניה