כניסה לא מורשת לחשבון בנק אישי - פורום תביעות בנקים

שאלה חדשה
 • שם:מור

  נשלח ע"ישם:מור 16:29, 1 ביולי 2013

  שלום, אני נשואה טרייה פעם שנייה(בלי ילדים),הגרוש שלי התקבל לעבוד לאחר הגירושים בסניף בו אני ובעלי פתחנו חשבון משותף שבו גם נמצא חשבוננו החדש המשותף וחשבוני הישן. לאחר גירושים "מכוערים" ותביעות רבות שהגשתי נגדו (ועדיין מתנהלות בבית משפט),הוגשה השבוע נגדי תביעה ע"י הגרוש. התביעה הגיעה לביתי עם שם משפחתי החדש-שאותו לא שיניתי עדיין במשרד הפנים!התעורר בי החשד שהגרוש שלי צפה בחשבוני בבנק ודלה משם את פרטי האישיים(אותו סניף שהוא עובד) ולגרוש שלי אין שום זיקה לחשבוני בבנק,ואין לו צורך במסגרת עבודתו להיכנס לחשבון לקוחות.לאחר בדיקה מול הנהלת הבנק,קיבלתי לידי מכתב שבו מפורט עם כל שמות העובדים שניגשו לחשבוני ובינהם שמו של הגרוש.הגרוש שלי נכנס לחשבוני האישי ואף השתמש בפרטים ממנו ופרטים אישיים כמו שם משפחתי החדש לדוגמא,בנוסף,קיים סיכוי גדול שהוא שלף מסמכים אישיים. האם זה חוקי? האם ניתן להתלונן...?אילו צעדים אפשר לנקוט נגדו והאם זה יעזור בתביעה נגדו?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

  עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום,מנהל הפורום

  17:10, 1 ביולי 2013

  מור שלום,
  אבקש להפנות אותך להוראות חוק הגנת הפרטיות, שבמסגרתו ניתן לראות כי התנהגות הגרוש, ככל הנראה, הינה בבחינת פגיעה בפרטיותך.
  לשם בחינת הטענות והעובדות יש צורך לתאם פגישה.
  אשמח לעזור, עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום
  טל': 03-5444460

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.