עיכוב יציאה מהארץ נותר למרות שהגעתי להסדר עם הבנק - פורום תביעות בנקים

שאלה חדשה
  • טלי

נשלח ע"יטלי 15:05, 25 באוגוסט 2013

שלום! היה לי חוב בבנק לאומי בטיפול עו"ד והסדרתי אותו בהפקדה ראשונית של 10,000 ש"ח והסדר של 1,000 ש"ח תשלום כל חודש. כל העיקולים שהיו לי על כל ההכנסות, רכב וכו' בוטלו ע"י העו"ד אך צו העיכוב נותר. הבנתי שברגע שיש הסדר חייבים לבטל את הצו עיכוב. הם טוענים שרק לאחר שאשלם את כל החוב, יסירו את העיכוב או לחלופין, שאתן להם ערב שיפקיד את הדרכון שלו. ברצוני לדעת האם זה אכן כך ע"פ חוק או שעליהם לבטל לי את העיכוב ללא ערבים? תודה, טלי

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום,מנהל הפורום

09:24, 28 באוגוסט 2013

טלי שלום,
    במידה והושג הסכם פשרה שנחתם על ידך עם הבנק אזי יש לבדוק הוראותיו ותנאיו.
    במידה ולא קיים הסכם פשרה וברצונך לצאת לחופשה בחו"ל תידרשי מלשכת ההוצל"פ להביא 2 ערבים לחוב על מנת שעיכוב היציאה יבוטל - כך שדרישת הבנק סבירה.
    שנה טובה,
    עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום
    טל': 03-5444460

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.