מינוס קטן. מנהל הסניף מאיים בטיפול משפטי שיגרום הוצאות - פורום תביעות בנקים

שאלה חדשה
 • מירי

  נשלח ע"ימירי 14:41, 20 בפברואר 2014

  למי אפשר להתלונן על סגן מנהל בנק , על סניף הבנק עצמו ? על הבנק עצמו ? האם בנק ישראל הוא הכתובת , או מי ? האם מקובל שבגלל מינוס של 7000 ש"ח ללא מסגרת אשראי מאושרת, מותר לרדת לחיי אדם לאיים בהגשת תביעה משפטית... ? כרגע תקופה חלשה בעסקים, החשבון עומד ללא תנועות כבר כמה חודשים......הרבה שנים זרמו כספים גדולים בחשבון...... ביקשנו הארכה לעוד חודש חודשיים , כי אושר החזר מס הכנסה שהוא פי כמה וכמה גדול מהמינוס, אבל נידחנו בגסות.... כל יומיים מיילים ואס אמם אסים לסגור המינוס או תביעה משפטית. לא בא לנו טוב יחס כזה בתקופה הזו. (שהיא זמנית ) מה עושים ?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

  עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום,מנהל הפורום

  14:46, 20 בפברואר 2014

  מירי שלום,
  עוברים בנק וניתן להתלונן כנגד בנק בפני המפקח על הבנקים ו/או הנהלה ראשית של הבנק למרות שעל פניו, במקרה שלך, אין על מה להתלונן.
  בהצלחה,
  עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום
  טל': 03-5444460

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.