אני בת 18 ואני בטוחה שפקיד בנק זייף חתימה שלי בערבות לאבא שלי - פורום תביעות בנקים

שאלה חדשה
 • ס

  נשלח ע"יס 14:06, 6 באפריל 2014

  שלום,אני בת 25...אבא שלי,לא יודעת איך לומר את זה..אבא שלי לקח הלוואה ב2007 על סך 50 אלף שקלים...לפני שנה התחילו לשלוח לי מהבנק שהם תובעים אותי כי אני ערבה לאבא והוא לא יכול לשלם להם. ואני בכלל לא זוכרת שחתמתי לו על משהו כזה..מי נותנת למישהי בת 18 שרק סיימה בית ספר בלי עבודה ולא כלום להיות ערבה?? אני חושבת שפקיד הבנק זייף את החתימה שלי...החתימה דומה לחתימה שלי אבל אני כבר בספק מעצמי. כי פעם אבא אמר לי כשאמרתי לי שאני יורדת לבנק ותובעת אותם שעל זיוף חתימה 3 שנות מאסר...אבל אז אמר לא לא את חתמת..ואז אמרתי לו איך אני? הייתי בת 18 מי ייתן לי לחתום!! ולמה לא הסבירו אם באמת אני חתמתי! אז אמר לי עשו פשלה...רציתי לדעת מה עושים במקרה כזה?? והאם...תצא האשמה על אבא כי הפקיד אולי זייף את החתימה או בכלל שהסכים שאני אחתום? אגב יש לי אחוזי נכות ואני מקבלת קצבה כבר משנת 2009..ממה שהבנתי אסור להם לגעת בקצבה נכון?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

  עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום,מנהל הפורום

  10:52, 9 באפריל 2014

  שלום,
  במידה והמדובר בזיוף יש לפעול בהתאם לרבות הגשת תלונה במשטרה.
  במידה ולא זכור במדוייק ויש סיכוי שאכן המדובר בחתימתך יש לבחון התנהלות הבנק כיצד החתימו אותך בגיל כה צעיר כערבה והאם הסבירו לך התנאים ונתנו העתק מההלוואה וכתב הערבות וכיוצ"ב.
  אשמח לעזור וחג שמח,
  עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום
  טל': 03-5444460

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.