בודק אפשרות תביעה נגד בנק - פורום תביעות בנקים

שאלה חדשה
 • חיים

  נשלח ע"יחיים 08:53, 4 ביוני 2014

  שלום !! ביקשתי הלוואה מהבנק של לצורך רכישת נכס ,ההלוואה אושרה עקרונית ונדרשת להביא שמאות לבית לצורך שיעבוד ,מרשימת השמאים שהבנק מסר לי (כ5000 ש") לאחר השמאות נמסר החומר למחלקה המשפטית ואושר , נתבקשתי להחתים את הטאבו על ההלוואה וכך עשיתי חתמתי על מסמכי ההלוואה בבנק והובטח שהכסף יעבור כבר באותו יום לחשבון, זה לא קרה כעבור מספר ימים שוב הובטח שהכסף יעבור לחשבון בערך של יום החתימה ושוב זה לא קרה לאחר מספר ימים קיבלתי טל שלא אישרו את ההלוואה (כמובן שרתחתי מזעם ואף שלחתי פקס לבנק) לציין שהחשבון עיסקי (חברה בע"מ) ואנו נחשבים ללקוחות טובים שאלתי : ההוצאות הישירות שנגרמו מוערכות ב כ10000 ש"ח (שמאות.,אגרות ,אובדן ימי עבודה ) האם אפשר לתבוע אותם על עוגמת נפש ? וכמה ? כמה היית תובע

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

  עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום,מנהל הפורום

  15:38, 5 ביוני 2014

  חיים שלום,
  יש לבחון מלוא המסמכים שנחתמו על ידך מול הבנק ובהתאם לנקוט בהליכים משפטיים בגין הנזקים.
  אשמח לעזור,
  עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום
  טל': 03-9440550

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.