משיכת כספים מפק"מ ללא הודעה - פורום תביעות בנקים

שאלה חדשה
 • משה זנתי

  נשלח ע"ימשה זנתי 09:51, 5 במרץ 2015

  שלום: בני חייל בשירות סדיר במשך שנה היו לו בחשבון כ-30000 ₪ בפק"מ שמתחדש מדי חודש במשך שנה הוא קנה בכרטיס האשראי ללא מעכב ובקרה וניכנס למינוס מדי חודש ,הבנק כיסה את המינוס ע"י פדיון חלק יחסי מהפק"מ עד כאן הכל נורמלי אלה שלעניות דעתי מדובר בחייל (ילד ) שמעולם לא ניהל חשבון בנק ולא מכיר את הכללים ולא הזדמן לו ללכת לבנק במהלך השנה בה כאמור שירת בצה"ל .הבנק נהג ברשלנות ולא טרח להודיע לחייל לא בכתב ולא בטלפון שהוא חורג מעבר למסגרת אפילו פעם אחת במהלך השנה ,בשבוע שעבר הוא היה ברגילה ושלחתי אותו לארגן שם וסיסמה בכדי שאוכל לקנות לו קופת גמל או תעודת סל שהרי פק"מ יוצר בפועל הפסדים וכך עלינו על הבעיה שאלתי היא אם אני יכול לתבוע את הבנק על אחריותו ורשלנותו בעניין ולהחזיר את הכספים לבני ? תודה מקרב לב משה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

  עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום,מנהל הפורום

  14:45, 8 במרץ 2015

  משה שלום,
  בינך הינו בגיר ועליו לדעת/ ללמוד לנהל את חשבון הבנק שלו.
  במידה והבנק לא שלח מידי חודש מכתבים בדבר גובה הריבית וכיוצ"ב ניתן להגיש תביעה בגין הריביות והעמלות שנגבו ולא היו בידיעתו.
  לא ניתן לתבוע בגין מוצרים שהבן רכש ושולמו מתוך הפק"מ.
  תודה על הפניה,
  עו"ד ונוטריון גולן גדליה, מנהל הפורום
  טל': 03-9440550

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.