דחיית בקשה מהבנק למשיכת כסף מחסכונות - פורום תביעות בנקים

שאלה חדשה
 • חסוי

  נשלח ע"יחסוי 15:59, 15 באפריל 2015

  אהלן , אבקש להישאר בשם בדוי כרגע . אני בן 20 , חולה במחלה כלשהי (לא מסכנת חיים אך מאוד מפריעה לי להתנהל ביום יום) הטיפול במחלה עולה בסביבות ה-150,000 שקלים. אמי מחזיקה בחסכונות לי ולשני אחיי כבר כמעט 17 שנים , כאשר משכנו פעם אחת בנקודת היציאה האחרונה ונשאר משהו בסביבות ה-120 אלף שקלים לכולנו ביחד (סכום שיוכל לעזור לי מאוד בטיפולים) אהיה גלוי ואספר כי אמי נמצאת במינוס אך לא חורגת את המסגרת שהוקצבה לה (ההכנסה טובה אך עדיין קיימות הלוואות קודמות ) עקב כך פנינו למנהל הבנק בבקשה דחופה לשחרר מהחסכונות קצת יותר מחצי מהסכום , כשהכסף שנשאר בחסכונות לאחר המשיכה עולה על גובה המינוס הקיים , מעין ערבון. נשלח כמו כן טופס מהרופא המטפל המוכיח את עלות הטיפול הדרוש לכך . לאחר שבוע של תחנונים גם זה לא עזר והיום (היום האחרון לנקודת היציאה) מנהל הבנק דחה בתוקף את הבקשה . אין לי כל כך הרבה ברירות , אני מרגיש חסר אונים כרגע , האם הופרה כאן זכות כלשהי ממנהל הבנק ? אני אובד עצות ..

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

  עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום,מנהל הפורום

  18:37, 26 באפריל 2015

  שלום רב,
  על מנת שניתן יהיה לעזור ולהשיב כראוי יש לקבל נתונים נוספים כגון מהות הכספים המוחזקים, מכוח מה האם מחזיקה בכספים, מעמדך המשפטי, הגיל של האחים ומעמדם ומהות הבקשה שהועברה למנהל הסניף.
  רק לאחר קבלת הנ"ל ניתן יהיה ליתן תגובה מתאימה.
  תודה ורפואה שלמה,
  עו"ד ונוטריון גולן גדליה, מנהל הפורום
  טל': 03-9440550

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.