מלכודת הדבש של ההלוואות - פורום תביעות בנקים

שאלה חדשה
  • שמואל

נשלח ע"ישמואל 08:52, 21 בינואר 2016

שלום, לאחרונה הגעתי לחוב עצום של 280,000 ש"ח לבנק. הסכום הצטבר לאורך 7 שנים כשהבנק הגדיל לי בכל פעם את ההלוואה - וכל זאת ללא בטוחות או ערבים - אין לי דירה או רכב על שמי. האם יש לי עילה לתבוע את הבנק על כך שלא מנע ממני מ"להתאבד כלכלית", ועל כך שלא עצר אותי בשום שלב אלא הוסיף והגדיל את ההלוואות? יש לציין כי במהלך שנים אלא אף החלפתי כ 7 מקומות עבודה, כך שגם כאן אין שום יציבות.

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

גולן גדליה,מנהל הפורום

12:53, 21 בינואר 2016

שמואל שלום,
    יש צורך לבחון היטב טענותיך על מנת שניתן יהיה לקבוע האם ניתן לפעול מבחינה משפטית.
    בהצלחה,
    עו"ד ונוטריון גולן גדליה, מנהל הפורום
    טל': 03-9440550

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.