לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
אביב

דרישת בנק לאומי לחתום על כתב ויתור כתנאי להחזר כספים שנמשכו מחשבוני בהמחאות בחתימה מזוייפת

באפריל דאשתקד, נדהמתי לשמוע מוקדנית של בנק לאומי, דורשת ממני להגיע ולהסדיר את החשבון שהתנהל באופן שקול ומסודר. הסתבר לי, שנוכל עשה שימוש בהמחאות שנגנבו במהלך פריצה אל ביתי ובנק לאומי כיבד אותן ואף הקצה אשראי באופן חד צדדי - מבלי לידע אותי - לטובת הנוכל. מאז, פניתי פעמים רבות אל גורמים שונים בבנק (גם אל המחלקה המשפטית) ונידחתי. לאחר כארבעה חודשים, מסרו לי שיחזירו את הכסף רק אם אחתום על כתב ויתור על תביעות עתידיות. לאחר שלא הסכמתי והמשכתי לדרוש את כספי (6,000 ש"ח + חיובים על עמלות החזר ופיצוי על אבדן 4 ימי עבודה ), דרשו שאכסה את חובי לבנק וסיווגו את החשבון שלי אצלם כ'פרעון אשראים'. אני לא מצליחה לעבור לסניף אחר והסניף שלי מחייב אותי בעמלות גבוהות המנפחות את החוב שלי אצלם. הדבר מקשה מאד על ההתנהלות הפיננסית שלי. חפשתי עורך דין שיעזור לי לתבוע אותם, אך נעניתי בתשובה שהסכום נמוך מידי לטיפול עורך דין! איך משתחררים ממצב כזה?

גולן גדליה

אביב שלום, הנזק הישיר שנגרם אכן קטן אך יש מקום לתבוע את הבנק בגין סעיפי חוק אחרים של לשון הרע, פגיעה בפרטיות וכיוצ"ב. יש צורך להיפגש עם עו"ד המתמחה בתחום על מנת לבחון לעומק טענותיך והתנהלות הבנק. אשמח לעזור, עו"ד ונוטריון גולן גדליה, מנהל הפורום טל': 03-9440550 https://www.youtube.com/watch?v=rz3ENT-shyw

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום תביעות בנקים