open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 30 במאי 2016

            סעיף 7(ג) בפקודת הסמים המסוכנים - שאלה לגבי החזקת 0.2 הרואין

            האם הדבר נחשב החזקה לשימוש עצמי והאם שימוש בסם כזה נחשב "חמור" יותר מסם אחר כגון גראס?

            30 במאי 2016
          • 5 ביוני 2016

            סעיף 7(ג) בפקודת הסמים המסוכנים - שאלה לגבי החזקת 0.2 הרואין

            הרואין עפ"י הפסיקה ובשל הסכנות הכרוכות ממנו נחשב לסם מסוכן במיוחד, בוודאי שהרבה יותר מגראס, עד 0.3 גרם הרואין נחשב לפי החוק ככמות לצריכה עצמית - ניתן להבין את המשמעויות של השני בין ההרואין לגראס שבראס המחוקק קבע כי צריכה עצמית תהיה עד 15 גרם.

            5 ביוני 2016
          forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form