open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 24 בינואר 2018

            מעמד ילד שנולד לאזרחים ישראלים השוהים ב-חו״ל

            האם קיים תרחיש, בו ילד, אשר נולד לאזרחים ישראלים המתגוררים בחו״ל, יכול להיחשב כ-עולה חדש (על כל המשתמע מכך) אם ההורים עוברים לגור חזרה בארץ (עם הילד כמובן)?

            24 בינואר 2018
          • 16 בפברואר 2018

            אני נשוי לאישה זרה מאוקראינה ויש לי ילד ממנה הילד נולד לפני הנישואין ומשרד הפנים דורשים לרשום אותו כאזרח ישראלי בשביל לתת לו מעמד נאמר לי שבשביל זה צריך לפנות לבית משפט בשביל שיתנו צו לעשות את הבדיקה ואז שולחים את זה לשגרירות השאלה שלי היא איך אני עושה את כל התהליך הזה ואם בכלל אני יכול לעשות את זה בלי יצוג של עורך דין למה אלה מבקשים סכומים הזויים לזה

            16 בפברואר 2018
            • מנהל הפורום עו"ד מיכאל דקר 19 בפברואר 2018

              דוד שלום,

              נכון, בשביל שתוכל לרשום אותו כבנך וכתוצאה מכך להסדיר את המעמד של בנך בישראל עלייך לפנות לבית המשפט בשביל שיתן צו המפנה למעבדה לסיווג רקמות (DNA) ולאחר מכן באם התוצאה היא חיובית ואתה הוא האבא, בית המשפט נותן פסק דין הצהרתי הקובע את אבהותך על בנך.
              את התהליך אתה יכול לעשות לבד אך זה כרוך בהתמודדות מול הבירוקרטיה של בית משפט ומצריך עורך דין לחתימה על תצהירים.
              אשמח לסייע לך בתהליך תביעת האבהות זה תחום שמשרדי מתמחה בו, ואם יש את כל המסמכים הרלוונטים, לרוב התביעה מסתיימת תוך כמה חודשים.
              03-3724722

              בברכה,
              עו"ד מיכאל דקר

              19 בפברואר 2018
          • 16 בפברואר 2018

            אני נשוי לאישה זרה מאוקראינה ויש לי ילד ממנה הילד נולד לפני הנישואין ומשרד הפנים דורשים לרשום אותו כאזרח ישראלי בשביל לתת לו מעמד נאמר לי שבשביל זה צריך לפנות לבית משפט בשביל שיתנו צו לעשות את הבדיקה ואז שולחים את זה לשגרירות השאלה שלי היא איך אני עושה את כל התהליך הזה ואם בכלל אני יכול לעשות את זה בלי יצוג של עורך דין למה אלה מבקשים סכומים הזויים לזה

            16 בפברואר 2018
          • מנהל הפורום עו"ד מיכאל דקר 30 בינואר 2018

            שחר שלום,
            על פי סעיף 4 לחוק האזרחות הילד אזרח ישראלי מיום הלידה וקיימת חובה להודיע לקונסולייה הישראלית על הלידה תוך 30 יום.
            אם ההורים חוזרים לארץ אז הילד יכול להיחשב כאזרח חוזר והמעמד דומה לעולה חדש.
            בברכה,
            עו"ד מיכאל דקר
            03-3724722 Aliyah Lawyer in Israel

            30 בינואר 2018
          forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form