שהייה ארוכה בארץ של אזרח קנדי - פורום אזרחות ישראלית והסדרת מעמד של זרים בישראל

שאלה חדשה
 • נופר

  נשלח ע"ינופר 12:33, 23 במרץ 2015

  יש לי בן זוג אזרח קנדה לא יהודי שאנחנו רוצים שיגיע לארץ לתקופה מצאתי מידע באינטרנט על אשרת שהייה בארץ לעובדים זרים שבאים לעבוד דרך סוכנויות של סיעוד וכו' או לצורך עסקים אבל הבן זוג שלי לא עונה על 2 האופציות האלה. איזה ויזה הוא צריך לקבל? כמה זמן הוא יוכל להישאר בארץ והאם הוא יוכל לעבוד בזמן השהייה שלו בארץ? המטרה שהוא יהיה בארץ לתקופה ארוכה ולא של חודשיים-שלושה

  השב
 • מנהל הפורום:עורך דין עופר אקשטיין

  מנהל הפורום,מנהל הפורום

  10:39, 1 באפריל 2015

  שלום רב, במקרה שלכם מומלץ להגיש בקשה לחיים משותפים אשר תקנה לבן הזוג אשרת שהייה ועבודה לאחר מס' חודשים שבם תבדק הבקשה וכנות הקשר שלכם. ליעוץ נוסף ניתן לפנות למשרדי או לעו"ד המתמחה בנושא.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד מיכאל דקר

מנהל הפורום: עו"ד מיכאל דקר

חבר בלשכת עורכי הדין משנת 2008. מתמחה בליטיגציה אזרחית, מסחרית, ומנהלית, בעל ניסיון בייצוג לקוחות מו
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בשאלות הנוגעות בטיפול בבקשות מכל סוג להסדרת מעמד של זרים בישראל, כגון: מה ניתן לעשות כנגד החלטות סירוב של משרד הפנים בבקשת להסדרת מעמד מכל סוג של זרים בישראל, האם ניתן לבטלם? לשנותם?  מה הוא ערר? מה עושים זוג או זר כנגד החלטה שדוחה את הערר? כיצד מבטלים החלטות של וועדות השגה? כיצד ניתן להוציא אזרחות ישראלית?

הפורום יתמקד בביאור ויעוץ ראשוני לאנשים שנתקלים במחסות וסבך הבירוקרטיה במשרד הפנים בהיבט הספציפי של הסדרת מעמד של זרים בישראל והוצאת אזרחות ישראלית.