הסיכוי שידוע בציבור יקבל אזרחות ישראלית אחרי הנישואין - פורום אזרחות ישראלית והסדרת מעמד של זרים בישראל

שאלה חדשה
 • מריה

  נשלח ע"ימריה 18:11, 16 באוקטובר 2015

  אמא שלי רוצה לעשות עלייה עם החבר שלה שהוא גר איתנו ביחד כבר יותר מ 15 שנה אבל הם לא נשועים. אם הם מתחתני עכשיו ומגישים מסמכים לאזרחות מה האחוז שיתנו לו אזרחות ישראלית? או אחרי כמה זמן ואיזה סטטוס יהיה לו ואיזה זכויות יהיה לו לפתוח בנק ו קוםת חולים?

  השב
 • מנהל הפורום:עורך דין עופר אקשטיין

  ע"ד עופר אקשטיין,מנהל הפורום

  16:29, 18 באוקטובר 2015

  שלום רב ! בהנחה שכל המסמכים הנדרשים יוגשו ובני הזוג יעברו את כל הבחינות להוכחת כנות קשר אזיי לאחר תקופה של כ- 4.5 שנים קיים סיכוי טוב כי החבר יקבל אזרחות. לאחר חצי שנה עד שנה לערך מיום אישור הבקשה הוא יקבל מעמד זמני אשר יאפשר לו לקבל זכויות רפואיות . משרדי מתמחה בנושא זה ואשמח לסייע לך בהסדרת המעמד של בעלה של אימך.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד מיכאל דקר

מנהל הפורום: עו"ד מיכאל דקר

חבר בלשכת עורכי הדין משנת 2008. מתמחה בליטיגציה אזרחית, מסחרית, ומנהלית, בעל ניסיון בייצוג לקוחות מו
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בשאלות הנוגעות בטיפול בבקשות מכל סוג להסדרת מעמד של זרים בישראל, כגון: מה ניתן לעשות כנגד החלטות סירוב של משרד הפנים בבקשת להסדרת מעמד מכל סוג של זרים בישראל, האם ניתן לבטלם? לשנותם?  מה הוא ערר? מה עושים זוג או זר כנגד החלטה שדוחה את הערר? כיצד מבטלים החלטות של וועדות השגה? כיצד ניתן להוציא אזרחות ישראלית?

הפורום יתמקד בביאור ויעוץ ראשוני לאנשים שנתקלים במחסות וסבך הבירוקרטיה במשרד הפנים בהיבט הספציפי של הסדרת מעמד של זרים בישראל והוצאת אזרחות ישראלית.