open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 24 במרץ 2014

            כתיבת שם אתר שכבר קיים עם אותיות אחרות

            האם הקמת אתר אינטרנט שיש אתר עם אותו השם אבל את השם אני כותב עם אותיות אחרות באנגלית זה גניבה? האם מותר לי לעשות את זה? האם מבחינת קידום האתר בגוגל זה יפגע בי?

            24 במרץ 2014
          • מנהל הפורום מנהל הפורום 24 במרץ 2014

            כתיבת שם אתר שכבר קיים עם אותיות אחרות


            צחי שלום,

            על פי סעיף 1 (גניבת עין) לחוק עוולות מסחריות לא יגרום עוסק לכך שנכס שהוא מוכר או שירות שהוא נותן, ייחשבו בטעות כנכס או כשירות של עוסק אחר או כנכס או כשירות שיש להם קשר לעוסק אחר.
            במידה והאתר אותו אתה מקים עוסק בתחום דומה בו עוסק האתר האחר ובמידה והאתר דומה במהותו (עיצוב, צבעים וכו') לאתר האחר, אתה עלול להפר מס' זכויות אשר שייכים לבעלים של האתר האחר ולהסתכן בתביעה כנגדך אף על פי שהשם נכתב באותיות אחרות.

            מומלץ להתייעץ עם עו"ד לפני העלייה לאויר.


            * האמור באתר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא.


            בברכה,

            24 במרץ 2014
          forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form