אלימות מילולית קטלנית עם מטפלת זרה - פורום עבירות אלימות

שאלה חדשה
  • אלי

נשלח ע"יאלי 12:27, 10 בדצמבר 2015

אמי הקשישה קיבלה דום לב מסתורי בלילה. ונפטרה בבית חולים לאחר שנקבע קודם לכן מוות מוחי טוטלי.. בבי"ח אמרו שלא ידוע אם כי "לא שוללים אירוע לבבי" ואולי הייתה זו הפרעת קצב. העניין הוא שבחודש שקדם לאירוע היא התעמתה קשות וסבלה אלימות מילולית קשה מול מטפלת זרה. בערב האירוע יש הקלטה של שיחת טלפון לאחד הילדים שהיא מבקשת שנמהר להגיע הואיל ושאגותיה של המטפלת הגיעו עד קצה הרחוב. ויש גם ראיות נסיבתיות /מיילים וכו שהיינו בדרך לפיטורי המטפלת. אנו מתכוונים לפנות למשטרה ומייחלים שחוקר מיומן ומקצועי ומאותגר באמת ידובב את המתלוננת לחילוץ האמת מפיה, ולא חוקר מתחיל וכו. איך עושים זאת? באותה שיחה אמי אמרה :" אני מחר לא אחיה(בגללה) ואם לא תגיע אתה תהיה אשם"

השב
  • מנהל הפורום:יאיר רגב עורך דין פלילי

עו"ד פלילי יאיר רגב,מנהל הפורום

14:18, 10 בדצמבר 2015

שלום אלי,
    ראשית אני משתתף בצערך.
    שנית חקירה פלילית כפי שאתה מבקש היא חקירה קשה מאוד מבחינת המשטרה, עליהם להוכיח קשר סיבתי בין האירועים וראיות לכך.
    המתלוננת, אימך ז"ל כבר לא תוכל להעיד. אני לא יודע אם התלוננה בעבר על אלימות.
    יחד עם זאת חשוב שתפנו לעו"ד אזרחי על מנת לשקול תביעה אזרחית והוא כבר ינחה אתכם על הגשת התלונה ומתן דגשים אשר יהיו חשובים לניהול התיק בעתיד.

בהצלחה

תגובה
  • 15:49, 10 בדצמבר 2015

:אזרחי, באיזו עילה למשל? ומה יקרה למטופלת הבאה?

תגובה
מנהל הפורום:יאיר רגב עורך דין פלילי

מנהל הפורום: יאיר רגב עורך דין פלילי

בעל תואר ראשון במשפטים מהקריה האקדמית קרית-אונו (L.L.B), סיים את לימודיו בהצטיינות. בעל תואר שני מאו
למידע נוסף

053-9373379 חיוג
הודעה

אם אתם חשודים בביצוע עבירת אלימות? היזהרו – אתם עלולים להיענש באופן חמור ואף לשאת כתם שקשה למחוק. חשוב שתדעו מהן עבירות האלימות וסיווגן, אילו סוגי תקיפה קיימים בחוק ועוד. מהי זכותו של אדם לפעול מתוך "הגנה עצמית" וכד'. לטובתכם חשוב שתיוועצו בעורך דין פלילי – עוד בשלב החקירה במשטרה.
הפורום נועד לתת מענה משפטי מקצועי לשאלות בענייני עבירות אלימות על מאפייניה השונים.
בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות הקשורות לחשודים או נאשמים בביצוע עבירות אלימות, אלימות כנגד אדם (החל מתקיפה, קטטה, גרימת חבלה חמורה ועד רצח), אלימות במשפחה, אלימות מינית (תקיפה מינית), אלימות כלפי קטינים, אלימות כלפי בעלי תפקיד (שוטרים, פקחים, רופאים, עובדים סוציאליים, מורים וכד') ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.
במסגרת הפורום נייעץ ונסייע לך כיצד להתמודד ונעניק כלים משפטיים להצליח במאבק.