תיק אלימות סעיף 333 - חבלה חמורה - וסעיף 335(א)(2)+334 בית משפט השלום - פורום עבירות אלימות

שאלה חדשה
 • נוי

  נשלח ע"ינוי 20:24, 4 באפריל 2016

  שלום כרגע אני נמצא במעצר בית כבר חודש לאחר 40 יום בבית מעצר ותסקיר מטולה מקצינת המבחן בבית המעצר ויש לי כמה שאלות 1, הדיון הראשוני בתיק נקבע ליום חמישי הקרוב שהוא משהו שנקרא יום מוקד הבנתי שזהו יום של עסקאות, אני כרגע מיוצג על ידי הסנגוריה הציבורית ואני רוצה להחליף ייצוג לעורך דין פרטי, השאלה שלי היא אם אני אבקש זאת בסוף יום המוקד בלי לסגור עסקה (כדי לראות לפחות מה התביעה מבקשת ועל מה הם מוכנים להתפשר) במצב כזה לא יתאפשר לי להגיע שוב בדיון הבא ליום מוקד? יום המוקד לא ידחה לגבי התיק שלי? בגלל שכבר הסניגורית שמייצגת אותי והתביעות דנו בדברים? ומה יהיו ההשלכות אם אני מבקש להחליף ייצוג באותו יום בבוקר? אני חייב להגיע עם העורך דין החדש שמייצג אותי? אני יכול לבקש דחייה על מנת למצוא עורך שייצג אותי? 2 אני בעל עבר פלילי וגם הייתי בבית סוהר אבל התיק האחרון שהורשעתי בו היה לפני שבע שנים ומאז תיקים שנפתחו נסגרו ללא כתב אישום (2 בשבע שנים האחרונות), הגיוני שעל פי עבירות אלה התביעה תדרוש 12-18 חודשים? אין למתלונן נזק שנמשך עד היום או בלתי הפיך כמה חבלות בפנים, הגיוני שהשופט יחזיר אותי לבית סוהר לשנה שנה וחצי על סעיפים כאלה? יש סיכוי להגיע להסדר של 6 חודשי עבודות שירות תנאי וקנס בתור העונש לדעתך?

  השב
 • מנהל הפורום:יאיר רגב עורך דין פלילי

  יאיר רגב עורך דין פלילי,מנהל הפורום

  20:01, 7 באפריל 2016

  שלום,
  העבירות אותן ציינת הן עבירות חמורות. יחד עם זאת על מנת לתת לך תשובה מוסמכת עלי לראות את כתב האישום וחלק מהותי מחומר החקירה.
  הכל תלוי בנסיבות ביצוע העבירה, האם יש איתך נאשם נוסף?
  מה חלקו?
  עדיף שתיצור קשר טלפוני
  בברכה

  תגובה

אם אתם חשודים בביצוע עבירת אלימות? היזהרו – אתם עלולים להיענש באופן חמור ואף לשאת כתם שקשה למחוק. חשוב שתדעו מהן עבירות האלימות וסיווגן, אילו סוגי תקיפה קיימים בחוק ועוד. מהי זכותו של אדם לפעול מתוך "הגנה עצמית" וכד'. לטובתכם חשוב שתיוועצו בעורך דין פלילי – עוד בשלב החקירה במשטרה.
הפורום נועד לתת מענה משפטי מקצועי לשאלות בענייני עבירות אלימות על מאפייניה השונים.
בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות הקשורות לחשודים או נאשמים בביצוע עבירות אלימות, אלימות כנגד אדם (החל מתקיפה, קטטה, גרימת חבלה חמורה ועד רצח), אלימות במשפחה, אלימות מינית (תקיפה מינית), אלימות כלפי קטינים, אלימות כלפי בעלי תפקיד (שוטרים, פקחים, רופאים, עובדים סוציאליים, מורים וכד') ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.
במסגרת הפורום נייעץ ונסייע לך כיצד להתמודד ונעניק כלים משפטיים להצליח במאבק.