לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
טימופיי

בן אדם מבוגר איים על קטין (עלי)

לא מזמן מלאו לי 15 שנים, יש לנו ליד בית הספר שטח נטוש עם בניין נטוש, באיזור הזה גרה משפחה של 3 גברים והרבה פעמים בבית הספר הזהירו אותנו בקשר אליהם ואמרו לנו שאסור להם להיות שם ושלא עושים עם זה כלום(פרטים), היום הלכנו עם חברים כרגיל לתחנה, וחבר אחד אמר שיש לו נפצים, אלה שמוכרים בחנויות, קטנים ולא מזיקים, שלפי החוק הם חוקיים, זרקנו כמה על הרצפה ואחד מבני המשפחה (בין 20-40) שם הראה לי עם היד לך ***** עשיתי לו עם היד מה הוא רוצה? ואז הוא עוד פעם הראה לי ככה וצעק לי קללות, לא התייחסתי לזה, הגענו לתחנה שממש קרובה, במרחק שאני יכול לראות אותו והוא אותי, ואז הוא החליט לבוא לתחנה, התקרב אליי פנים אל פנים, התחיל לקלל אותי ולאיים עלי, הציע לי לצאת מהתחנה איפה שאין צלמות ולראות מה יקרה, צעק למה אני מראה לו כל מיני סימנים ומפחיד את הכלבים שלו, אמרתי לו שלא הייתה כוונה לזה ושיפנה נורמלי ולא בקללות וצעקות, כל הזמן הזה היד שלי רעדה כי ממש רציתי לתת לו אגרוף, לא מתוך כעס אלה מתוך הפחד שהוא יתן לי ואני יכול לקבל פגיעה קשה, המשיך לקלל, הלך, הגיע שוב אבל הפעם לא התקרב ואמר שאם לא הייתי ילד אז הוא היה נותן לי אגרוף וירק לי בפנים והלך, לא נתתי לו מכה בגלל כמה סיבות, אני צריך לעבור שם כל פעם שאני מסיים את בית הספר, אני לא יודע עם לשאר החברים שלו יכולים להיות סכינים ובפעם הבאה לפגוע בי ולא ידעתי אם זה חוקי לעשות דבר כזה אז החלטתי להתאפק, באו שני החברים שלו, עם יותר שכל, לא בהרבה אבל, אחד אמר תרגע, מה אתה מקלל אותו(אפילו שלא אני התחלתי עם זה), צעקתי לו שלא יגיד לי מה לעשות ושירגיעו עדיף את חבר שלו, בלגן, כולם נרגעו, והחלטתי להתקשר למשטרה ולדווח, שוב, לא בגלל כעס, אלה הסכנה שעכשיו אני נמצא בה, באה ניידת, סיפרנו לה מה קרה, הלכו אליו לברר, חזרו אליינו ואמרו שאת הצלמות הם יבדקו ואם כן אז יפתחו לו תיק או משהו כזה, ואמרו שהוא אמר להם שאני וחברים שלי זורקים עליו אבנים כל הזמן, אף פעם לא עשיתי דבר כזה, בכל מקרה, אני נמצא בסיטואציה מאוד לא נעימה, המשטרה מכירה את הבן אדם בגלל כל המקרים האחרים שקרו איתו ולא עושים עם זה משהו, אני אפילו לא בטוח שהם בדקו את המצלמות, עכשיו יש לי מישהו שהזמנתי עליו משטרה ומי יודע מה הוא יכול לעשות. יש לי כמה שאלות. 1. האם הייתה לי זכות לתת לו אגרוף? 2. האם יש לי זכות לקחת איתי ספריי פלפל?( כמעט בטוח שלא) 3. מה אני יכול לעשות עם העובדה שהוא גר שם? תודה רבה רבה לעונים!

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום עבירות אלימות