ביטול תיק פלילי במשטרה - פורום עבירות אלימות

שאלה חדשה
 • קרן

  נשלח ע"יקרן 11:54, 8 במאי 2014

  שלום אחי היה מעורב בקטטה שהתחילה אחרי שאחד בחברה שלו ירק עליו אחי ירק עליו בחזרה ואז הם התחילו ללכת מכות וזה שירק על אחי הגיש תלונה במשטרה נגד אחי עכשיו לאחי יש תיק במשטרה וזה למרות שזה שהגיש נגדו את התלונה תקף אותו קודם. האם אחרי חקירה ושיתברר שזה שהתלונן עליו הוא האשם בסיפור יבטלו לאחי את התיק?

  השב
 • מנהל הפורום:יאיר רגב עורך דין פלילי

  יאיר רגב,מנהל הפורום

  10:52, 9 במאי 2014

  שלום קרן, לצערי אני חושש שזה לא כל כך פשוט. המשטרה לא סוגרת תיקים בגלל שהמתלונן ״התחיל״ כלומר תקף או קינטר בחריפות את החשוד. המשטרה סוגרת תיקים בעילות משפטיות ברורות או חוסר ראיות או חוסר אשמה. במקרה שתיארת כנראה יבקשו לחקור עדים לאירוע אשר יבהירו את התמונה העובדתית. אני מקווה שיצליח עו״ד יאיר רגב

  תגובה

אם אתם חשודים בביצוע עבירת אלימות? היזהרו – אתם עלולים להיענש באופן חמור ואף לשאת כתם שקשה למחוק. חשוב שתדעו מהן עבירות האלימות וסיווגן, אילו סוגי תקיפה קיימים בחוק ועוד. מהי זכותו של אדם לפעול מתוך "הגנה עצמית" וכד'. לטובתכם חשוב שתיוועצו בעורך דין פלילי – עוד בשלב החקירה במשטרה.
הפורום נועד לתת מענה משפטי מקצועי לשאלות בענייני עבירות אלימות על מאפייניה השונים.
בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות הקשורות לחשודים או נאשמים בביצוע עבירות אלימות, אלימות כנגד אדם (החל מתקיפה, קטטה, גרימת חבלה חמורה ועד רצח), אלימות במשפחה, אלימות מינית (תקיפה מינית), אלימות כלפי קטינים, אלימות כלפי בעלי תפקיד (שוטרים, פקחים, רופאים, עובדים סוציאליים, מורים וכד') ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.
במסגרת הפורום נייעץ ונסייע לך כיצד להתמודד ונעניק כלים משפטיים להצליח במאבק.