איומים על אנשי ציבור באינטרנט - פורום עבירות אלימות

שאלה חדשה
 • גיא

  נשלח ע"יגיא 21:28, 15 בנובמבר 2014

  יש בעיה לעשות עיכוב הליכים בסיטואציה של איומים על אנשי ציבור באינטרנט אם המשטרה לקחה מהנאשם ת'מחשב שלו ששם הוא עשה ת'עבירה הנ"ל בלי צו חיפוש ?

  השב
 • מנהל הפורום:יאיר רגב עורך דין פלילי

  עו"ד פלילי יאיר רגב,מנהל הפורום

  00:12, 16 בנובמבר 2014

  שלום גיא,
  איומים על אנשי ציבור זו עבירה לא קלה, אולם כדי לתת לך ייעוץ מלא ונכון אני חייב לקבל ממך פרטים על הנסיבות ועוד.
  כתבתי תשובה לאחרונה מה הם התנאים בהם היועמ"ש לממשלה יכול במקרים חריגים לקבל בחיוב בקשה לעיכוב ההליכים הפליליים, עיין בבקשה בתשובות בפורום זה.

  אתה מעלה כמה בעיות שלטענתך, אם אני מבין נכון, אין לחשוד אפשרות לבצע בפועל את העבירה בה חושדים בו. וכן שהחיפוש בוצע ללא צו חיפוש.
  עניתי לך על כך בפניות הקודמות.
  החוק והפסיקה קבעו הוראות המסדירות את כלל ההיבטים של חיפוש במקום (כולל חיפוש בבית מגורים) – חיפוש על פי צו, חיפוש ללא צו, חיפוש סמוי, חיפוש אצל בעל מקצוע, חיפוש בהסכמה, סמכויות כניסה למקום לצורך עריכת חיפוש, נוהל עריכת החיפוש ועריכת דו"ח חיפוש.
  כללים הנוגעים לכניסה למקום, ועריכת חיפוש בו עם עדים אובייקטיביים או בהעדרם. מובן כי סמכות חיפוש במקום כוללת גם חיפוש במחוברים ובמיטלטלין המצויים באותו מקום, בכפוף למגבלות מפורשות הקבועות בחוק ביחס לחיפוש במחשב או ברכב המצויים באותו מקום. ושוב, ניתן לערוך חיפוש ללא צו אם מתקיימים התנאים המנויים בחוק. לכן על מנת לתת לך ייעוץ מדוייק אתה חייב להתקשר או להיפגש עם עו"ד מומחה בפלילים.

  לשאלות נוספות אני זמין בטלפון מאחר והוספת פרט מידע טיפין טיפין לא מקדם אותנו.
  אז בתקווה שהמלצתי אליך תתקבל

  עו"ד פלילי יאיר רגב
  נייד: 054-6951781
  משרד: 072-3258486

  כתובת האתר: http://www.yairegev.co.il

  תגובה
מנהל הפורום:יאיר רגב עורך דין פלילי

מנהל הפורום: יאיר רגב עורך דין פלילי

בעל תואר ראשון במשפטים מהקריה האקדמית קרית-אונו (L.L.B), סיים את לימודיו בהצטיינות. בעל תואר שני מאו
למידע נוסף

053-9373379 חיוג
הודעה

אם אתם חשודים בביצוע עבירת אלימות? היזהרו – אתם עלולים להיענש באופן חמור ואף לשאת כתם שקשה למחוק. חשוב שתדעו מהן עבירות האלימות וסיווגן, אילו סוגי תקיפה קיימים בחוק ועוד. מהי זכותו של אדם לפעול מתוך "הגנה עצמית" וכד'. לטובתכם חשוב שתיוועצו בעורך דין פלילי – עוד בשלב החקירה במשטרה.
הפורום נועד לתת מענה משפטי מקצועי לשאלות בענייני עבירות אלימות על מאפייניה השונים.
בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות הקשורות לחשודים או נאשמים בביצוע עבירות אלימות, אלימות כנגד אדם (החל מתקיפה, קטטה, גרימת חבלה חמורה ועד רצח), אלימות במשפחה, אלימות מינית (תקיפה מינית), אלימות כלפי קטינים, אלימות כלפי בעלי תפקיד (שוטרים, פקחים, רופאים, עובדים סוציאליים, מורים וכד') ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.
במסגרת הפורום נייעץ ונסייע לך כיצד להתמודד ונעניק כלים משפטיים להצליח במאבק.