שחרור הבעל ממעצר אחרי הגשת תלונה במשטרה - פורום עבירות אלימות

שאלה חדשה
 • דורית

  נשלח ע"ידורית 08:30, 12 במרץ 2014

  שלום לפני כמה ימים הגשתי תלונה במשטרה נגד בעלי על אלימות כלפיי וכלפיי הילדים יש לנו 3 והוא נמצא במעצר מאז שהגשתי תלונה ולא יודעים מתי הוא ישתחרר אני לא חשבתי שזה יגיע למצב הזה רק רציתי שהוא יבין שאני רוצה להתגרש כי הוא לא קיבל את זה ולא האמין לי שאמרתי לו שאני רוצה להתגרש מה אני צריכה לעשות עכשיו כדי שישחררו אותו

  השב
 • מנהל הפורום:יאיר רגב עורך דין פלילי

  עו"ד פלילי יאיר רגב,מנהל הפורום

  22:51, 12 במרץ 2014

  שלום דורית,
  השאלה מה האמת?
  האם אכן נקט כנגדך וכנגד הילדים באלימות, האם נגרמו חבלות ומה הנסיבות.
  לידיעתך, לטיפול באלימות במשפחה יש חשיבות רבה. הוא נועד לעצור את אחד הדברים שגורמים לנזקים הגופניים והנפשיים החמורים ביותר – אלימות במשפחה (וכן אלימות מילולית במשפחה). במלחמה זו, לטיפול בתופעת האלימות במשפחה יש חשיבות רבה, אחד הגורמים המסייעים לה הוא האמינות של התלונות. כאשר מתקבלת תלונת שווא, כל המאבק נגד האלימות במשפחה נסוג צעד אחורה. לא רק זאת, תלונת שווא פוגעת ללא הצדקה באדם שנגדו הוגשה התלונה. מהצד השני, אם המערכת חושבת שהתלונה מוצדקת, אז חיי האדם ייפגעו בצורה קשה (גם אם, באופן פרדוקסלי, המאבק נגד אלימות במשפחה לא ייפגע).
  אני מציע שתגשי לחוקרים בתחנת המשטרה ותתיעצי איתם
  בברכה,
  עו"ד יאיר רגב

  תגובה
מנהל הפורום:יאיר רגב עורך דין פלילי

מנהל הפורום: יאיר רגב עורך דין פלילי

בעל תואר ראשון במשפטים מהקריה האקדמית קרית-אונו (L.L.B), סיים את לימודיו בהצטיינות. בעל תואר שני מאו
למידע נוסף

053-9373379 חיוג
הודעה

אם אתם חשודים בביצוע עבירת אלימות? היזהרו – אתם עלולים להיענש באופן חמור ואף לשאת כתם שקשה למחוק. חשוב שתדעו מהן עבירות האלימות וסיווגן, אילו סוגי תקיפה קיימים בחוק ועוד. מהי זכותו של אדם לפעול מתוך "הגנה עצמית" וכד'. לטובתכם חשוב שתיוועצו בעורך דין פלילי – עוד בשלב החקירה במשטרה.
הפורום נועד לתת מענה משפטי מקצועי לשאלות בענייני עבירות אלימות על מאפייניה השונים.
בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות הקשורות לחשודים או נאשמים בביצוע עבירות אלימות, אלימות כנגד אדם (החל מתקיפה, קטטה, גרימת חבלה חמורה ועד רצח), אלימות במשפחה, אלימות מינית (תקיפה מינית), אלימות כלפי קטינים, אלימות כלפי בעלי תפקיד (שוטרים, פקחים, רופאים, עובדים סוציאליים, מורים וכד') ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.
במסגרת הפורום נייעץ ונסייע לך כיצד להתמודד ונעניק כלים משפטיים להצליח במאבק.