לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
יוסי

איומי הליכים משפטיים של וטרינרית

אני ובת זוגתי מצאנו חתול גור ברחוב סוען בבאר שבע..חתול עם דלקת עניים חמורה..לקחנו את החתול לוטרינית שניקתה לו את העניים ונתנה לו טיפה אוכל..הוטרינרית אמרה שהחתול זקוק לעקירת עין אחת וטיפול אנטיביוטי. כיוון שאני סטודנט ויש לי בבית גם חתול וגם כלב שאימצתי מהרחוב..הבנתי שאין לי יכולת לסבסד את הטיפול..ופניה לעמותות או גורמים אחרים שיכולים לעזור לא נענו. החלטנו בהעצת אנשי המרפאה להעביר את החתול לרחוב בתקווה שישרוד. גבו מאיתנו 90 שקלים על הבדיקה הפשוטה הזאת לחתול רחוב שזה עתה מצאנו. ושיחררנו אותו לא הרחק מהמרפאה באזור עם חתולים. למחרת היום הוטרינרית דרך המזכירה שלה הודיעה שהם ילכו להליכים משפטיים על העברת חיה מטרטוריה אחד לאחרת ועל נטישת בעל חיים. ניסיתי להבין אם הבעיה היא העובדה שהחתול נמצא באזור המרפאה, והיא ענתה שאני נטשתי בעל חיים ושאני לא בסדר וככה אני אחנך את ילדיי. גם בשיחות וגם בחשבונית על התשלום נרשם שהחתול הוא חתול רחוב והוא לא תחת חסותי..לקחתי אותו מרחוב סוען לרחוב רגוע והטיפול המינמלי שיכולתי לשלם כדי לעזור לו..האם יש עבירה על החוק כלשונה?

אהרן

נפלת על וטרינרית מטורפת ויש הרבה הרבה משוגעים כאן כידוע . אי אפשר להשיג צדק כאן בסדום העצה לך היא שתאמר שהמזכירה של אותה וטרינרית המליצה על כך ובעצתה פעלת . שנית תכחיש שהעברת אותו לרחוב בכלל והם אלו שיצטרכו להוכיח שאתה הוצאת אותו לרחוב . כי במידה ואתה תעיד שכך המזכירה שלה המליצה לך והיא תכחיש יבקשו ממך הוכחות כך אתה תבקש מהם הוכחות לכך שאתה הוצאת את החתול . פשוט אתה מגדל אותו ברחוב עצמו ולא הכנסת אותו כלל לבית והוא מהמקום שאתה מגדל אותו ברחוב עבר אזור . בית המשפט עובד לפי ראיות לא לפי מה שאמת כך גם בעזרת שקרים תוכל להביא אותם למבוי סתם ולא יהיו ראיות התביעה שלה לא תחזיק מעמד עם תעיד כך גם אם השופט ימות לדפוק מישהו אותו יום הוא לא יוכל !

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום זכויות בעלי חיים