פורום זכויות בעלי חיים

הפורום עוסק בכלל השאלות המשפטיות הנוגעות לבעלי חיים ובעליהם. תחום ההגנה המשפטית בנושא בעלי החיים כולל מגוון רחב של מקרים בהם זקוקים בעלי החיים ו/או בעליהם לייעוץ ו/או מתן הגנה משפטית. בישראל קיימים אינספור חובות וזכויות החלים על בעלי החיים ובעליהם. אילו מאוגדים בפקודות, בחוקים, בתקנות ובחוקי עזר עירוניים כולל נהלים והנחיות של המשטרה ושל המשרדים להגנת הסביבה והחקלאות. בעיות משפטיות וסכסוכים נפוצים בתחום הינם: הסגרים וקנסות ושלל בעיות  המתגלעות מול הרשויות, סכסוכי שכנים, טענות בדבר נשיכות וגרימת נזקי גוף ורכוש, סכסוכים בנוגע לבעלות בבעל החיים, פגיעה ו/או נזק שנגרמו לבעל החיים. מטרתו של הפורום הינה להנגיש את המידע בתחום ייחודי זה וכן לאפשר לבעליהם ו/או מאכיליהם של בעלי החיים להיוועץ בכל בעיה משפטית בה נתקלו בתחום זה.

יודגש כי הפורום עוסק אך ורק בבעיות בהם נתקלים בעליהם של בע"ח או מאכיליהם. כל פניה אחרת הנוגעת להתעללות או הזנחה של בע"ח יש להעביר לעמותות השונות העוסקות בנושא.

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
  • 6 ביולי 2018

חתולת בית שנלכדה עי עמותה ונמסרה לאימוץ

6 ביולי 2018
  • 5 ביולי 2018

רוצה יעוץ משפטי בתשלום בטלפון

5 ביולי 2018
  • 17 במאי 2018

אי כשירות להחזיק כלב

17 במאי 2018
  • 6 במאי 2018

הכלב שלי נחשד שנשך אדם

6 במאי 2018
  • 26 בפברואר 2018

הסגרה של הכלבה שלי אדם אשר הכלב שלו נשך אותי הגיע יום למחרת ללשכת הבריאות והתלונן כנגד הכלבה שלי שתקפה אותו והכלבה שלי לא עשתה לו כלום

26 בפברואר 2018
  • 26 בדצמבר 2017

בעלות על כלבה במקרה של פטירת הבעלים

26 בדצמבר 2017
  • 13 בנובמבר 2017

האם יש מקום לתביעה במקרה של פגיעה בכלב קשור ע"י מכסחת דשא

13 בנובמבר 2017
עמוד מתוך5