לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
סילביה לוי

רכישת גורת שיצו חולה

רכשתי גורה של שיצו לפני שבוע מבחור בשם עופר - גור באהבה . הגורה עלה 4800 ש"ח. יומיים לאחר הרכישה, הגורה קרסה, הפסיקה לאכול, הקיאה ושלשלה . רצתי עמה מהר לויטרינרית שלי שנתנה לה נוזלים ואנטיביוטיקה ושלחה אותנו להמשך מעקב בבית. לאחר שהיא המשיכה להקיא ולשלשל ב-3 לפנות בוקר לקחתי אותה לטיפול נמרץ בבן ולאחר בדיקות דם הסתבר שיש לה פרוו (מחלת גורים קטלנית ביותר). היום זה יום ה-3 שהיא שם ואני כל יום יושבת בדאגה אם היא תצא מזה בשלום. שוחחתי עם מס' וטרינרים שאמרו לי כי המחלה דוגרת כעשרה ימים-שבועיים בגוף הגור לכן אמרו לי לידע את המוכר כי בטח כל הגורים שהוא מכר נגועים . אתמול כאר אני יושבת בבית ומסתכלת על תמונה שהם שלחו לי בפעם הראשונה איזה גור לבחור פתאום שמתי לב כי הגור בוידאו והגורה שאני קיבלתי לא אותו גור!!! זאת אומרת הוא נתן לי גור אחר לגמרי ממה שאני בחרתי. לאחר ששאלתי אותה מדוע זה קרה ענה לי כי מה זה משנה לי גור זה גור! הוא גם אמר לי שאני אתן לו את הגורה החולה והוא יעזור לי אצל הויטרינר שלו שתחלים. לאחר שהתקשרתי לוטרינר שלו אמר כי הוא לא בית חולים ומאוד קשה לטפל בלי השגחה 24/7 וגם ככה יש אצלו במרפאה 3 כלבים חולים בפרוו אז בכלל אין מה לעשות.....לאחר שדיברתי עם המוכר אמר לי שהוא לא יכול לעזור לי אין מה לעשות ! בנסיבות אלו אין כל ספק כי רכשתי גורה חולה. מה עושים, האם יש סיכוי לתביעה? סילביה

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום זכויות בעלי חיים