תלונה נגד מטריד קטין - פורום עבירות מין

שאלה חדשה
 • חסוי

  נשלח ע"יחסוי 12:03, 30 באפריל 2014

  מטריד מינית שהיה בן 14 בזמן המעשים יועמד לדין אם עברו 8 שנים מאז? המוטרדת מוכנה עכשיו להגיש נגדו תלונה במשטרה אבל לא אם התיק ייסגר לפני שנפתח או שלא ייפתח כלל

  השב
 • 11:08, 1 במאי 2014

  לפונה שלום,
  ראשית, לא ברור מפנייתך באיזה סוג של הטרדה מדובר וכן, מה מהות הקירבה בין המטריד למוטרדת. האם מדובר בקטין בן משפחה?
  על פניו, מהנתונים שמסרת עולה כי העבירה התיישנה, עם זאת, לתביעה עומדת האפשרות לפנות ליועמ"ש על מנת לקבל היתר להעמדה לדין.
  היות ומדובר בקטין בעת ביצוע העבירה, נראה כי הסיכויים להגשת כתב אישום כנגדו נמוכים, שכן, אילו העבירה הייתה מתקיימת היום, בגיליים אלו, הגישה הרווחת הינה טיפולית ופחות ניהול הליך פלילי כנגד הקטין.
  יודגש כי, הדברים תלויי נסיבות שאינם ברורים מפנייתך. על מנת שאוכל לייעץ לך באופן מדוייק יותר תוכלי לפנות אלי במייל אישי ודיסקרטי שם תוכלי לפרוט לי את פרטי המקרה בצורה מפורטת יותר.
  .

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד דרור שלום

מנהל הפורום: עו"ד דרור שלום

החל לעסוק בתחום המשפט לפני כ- 14 שנים, לפני כן שירת במשטרת ישראל כ -17 שנה. בין תפקידיו - קצין חקירו
למידע נוסף

053-9378363 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בכל הקשור לעבירות המין השונות, ידון בסוגיות כגון: מתי מתקיימת עבירת מין, מהן זכויות החשוד בעבירות מין, כיצד יש לנהוג במקרים בהם זומנת לחקירה בגין חשד לביצוע עבירת מין, מהם זכויותיך באם הורשעת בעבירת מין ומהן אפשרויות השיקום במקרה זה, זכויות קורבן עבירות מין, ההשלכות הכרוכות בהרשעה בעבירת מין, ליווי ודרכי טיפול בנפגעי עבירות מין.  כמו כן, הפורום יעסוק בעבריינות מין בקרב בני נוער.