נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד גיא עין-צבי

21
שנות נסיון
עברית
עברית
וייצמן 42 כפר סבא
וייצמן 42 כפר סבא

לאחר יותר משני עשורים כעורך דין לענייני פלילים, גיא עין-צבי נחשב לאחד המוערכים והמוכרים באזור השרון. לאורך השנים הופיע אינספור פעמים בבתי המשפט וייצג נאמנה חשודים ונאשמים במגוון עבירות פליליות. בעבר שימש כיועץ המשפטי של מצ"ח, מה שמקנה לו יתרון בכל הקשור לטיפול בעבירות צבאיות.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

גיא עין-צבי הוא עורך דין מוסמך מאז 1999 ובעל תואר שני במשפטים מאוניברסיטת תל אביב, שם עוד במסגרת העתודה האקדמית סיים גם תואר ראשון במשפטים. את משרדו העצמאי הקים בשנת 2003.

 

עו"ד גיא עין-צבי צבר ניסיון מקצועי עצום לאורך תקופת שירותו הצבאי, כשהיה היועץ המשפטי של המשטרה הצבאית החוקרת (מצ"ח), שימש כקצין ההדרכה של היחידה, פיקח על חקירות מורכבות והדריך את חוקרי מצ"ח. בנוסף לכך, התמחה ועבד בפרקליטות המדינה – מחוז תל אביב (פלילי).

 

תחומי העיסוק העיקריים של עו"ד גיא עין-צבי:

 

הליכי חקירה

עו"ד גיא עין-צבי מעניק ייעוץ משפטי וייצוג לחשודים כבר בשלב המוקדם של תחילת החקירה, ולעיתים אף לפני שהחלה בפועל החקירה המשטרתית. הוא מלווה את החשוד לאורך כל תקופת החקירה, מה שכולל הכנת החשוד לחקירה, סקירת זכויותיו אל מול סמכויות הגוף החוקר וייעוץ בדבר יוזמת הליכים מתאימים.

 

הליכי מעצר

לעיתים הגוף החוקר מבקש לנהל את חקירתו כשהחשוד מוחזק במעצר, בבידוד מוחלט כמעט ומנותק מכל אמצעי מידע ומהקרובים אליו, עד להגשת כתב האישום. בתיקים חמורים במיוחד גורמי התביעה דורשים מבית המשפט להמשיך ולהחזיק את החשוד במעצר, גם לאחר שהוגש כתב האישום. לעו"ד גיא עין-צבי ניסיון רב בייצוג עצורים ובשחרורם – בין שבערבות ובין שלאמצעי מעצר חלופיים.

 

מניעת הגשת כתבי אישום וביטול כתבי אישום שהוגשו

פתיחת חקירה, מעצר ואף הגשת כתב אישום אינם בהכרח צריכים להסתיים בתוצאה שלילית. במקרים המתאימים, לאחר רכישת שליטה מלאה בחומר החקירה שנאסף ומתוך ניתוח יסודי וקריאה ביקורתית ויצירתית של מלוא המסמכים, התיקים כלל אינם מגיעים לבירור בבית המשפט. עו"ד גיא עין-צבי שכנע במקרים רבים את הפרקליטות ואת התביעות המשטרתיות שלא להגיש כתבי אישום כלל, להגיש כתב אישום פחות חמור או אף לבטל כתבי אישום שכבר הוגשו.

 

פסיכיאטריה ומשפט

עולמות הפסיכיאטריה והמשפט משפיעים זה על זה בהליכים משפטיים שונים, לרבות במקרה של הפסקת הליכים עקב היעדר כשירות נפשית ושכלית לעמוד לדין. עו"ד גיא עין-צבי מטפל בתיקים אלו החל משלב המעצר, דרך הפסקת ההליכים בבית המשפט ועד לשחרור מצו האשפוז הכפוי על ידי הוועדה הפסיכיאטרית המחוזית, כל זאת בשיתוף פעולה עם פסיכיאטרים מהשורה הראשונה.

עבירות מין
ניתן להצביע בשנים האחרונות על מגמה נמשכת של החמרה ברמות הענישה המקובלות בגין מעשים מסוג זה. לפיכך, הסיכון בפגיעה בחירותו של הנאשם גבוה וחמור, וכדי להבטיח פגיעה מינימלית בלקוח יש חובה בייצוג של עוה"ד עין-צבי.

 

שיקום ואוריינטציה טיפולית
עו"ד גיא עין-צבי פיתח בעבודתו אוריינטציה טיפולית, הן לצורך שיקום העבריין והן לצורך שיפור משמעותי של תוצאות ההליך הפלילי, ולשם כך חבר לגורמי טיפול בתחומים מגוונים.

 

ייצוג אנשי צבא בבית הדין הצבאי
במהלך שירותו הצבאי, עו"ד גיא עין-צבי שימש כיועץ המשפטי של יחידת מצ"ח וכקצין ההדרכה שלה במסגרת העתודה האקדמית. במהלך השנים ייצג חיילים במגוון עבירות בבתי הדין הצבאיים.